Pytanie o moduł ci w Samsung UE55F6800

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Owszem ma złącze CI więc moduł powinien działać .Moduły Polsatu i nc+ pracują w trybie legacy więc nie jest wymagane złącze CI+

Sugeruję jednak sprawdzenie przed podpisaniem umowy ,zdarza się że nieraz są kłopoty różnego rodzaju np. niektóre kanały są nie odbierane ,albo są problemy z przełączaniem kanałów
Zdarza się też tak ,że pomimo deklaracji producenta moduł nie będzie działać - dlatego najlepiej sprawdzić
 

Lucas666

New member
Ale gdzie ten moduł się umieszcza w TV? Ale jak by ni działało w TV to kupię dekoder ferguson z obługą kart nc+ i polsatu
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Na tylnej ściance w telewizorze pisze na biało COMMON INTERFACE (czyli skrót CI ) to jest takie gniazdo w którym umieszcza się moduł

Ten telewizor ma wbudowany tuner satelitarny ,więc jeżeli chcesz wykorzystać gniazdo CI to nie ma potrzeby kupowania tunera Ferguson .Telewizor będzie działać też bez modułu - będziesz mógł oglądać stacje niekodowane - tylko oczywiście w każdym przypadku trzeba podłączyć antenę satelitarną

Możesz ten używać modułu nc+mix taki moduł kupuje się na własność kosztuje 189zł (w tym miesiąc abonamentu gratis) .Przez ten miesiąc wybierasz sobie pakiet ,najtańszy jest za 29zł ,umowa jest na rok
Moduły Polsatu i nc+ mix są parowane ,co oznacza że działają tylko z kartami z jakimi były oferowane(są przypisane programowo) ,gdybyś wyjął kartę z modułu i włożył inna to działać nie będzie

Jest jeszcze trzecia opcja jakbyś się nie chciał wiązać abonamentem .Trzeba samą kartę Smart HD i do tego moduł w systemie Conax (np.Smit) .Do takiego modułu wkłada się kartę i umieszcza w telewizorze ,ponieważ jest to oferta pre-paid karty nie są parowane więc działać będzie
 

Lucas666

New member
COMMON INTERFACE mam z tył TV, to wystarczy kupić polsatowki włożyć do TV ,kabez z satelity podpiąć pod tv i mam wszystkie kanały jakie mam w abonamencie? Nie będzie żadnych problemów?
 

Lucas666

New member
przemko77 mam do ciebie jeszcze jedno ostatnie pytanie u mnie w tv mam opcje nagrywanie kanałów, jak podłącze moduł to będe mógł nagrywać programy na usb lub dysk? Bo miałem jede dekoder polsatu z dyskiem ale było zabezpieczenie HDCP i nie dało się nagrywać,kupiłem spilter do łamania zabezpieczenia ale przerywało nagrywanie
 
Do góry