pytanie o lg 904 lub inny podobny gotowy zestaw.

chriss

New member
Witam.
Planuję zakup kina domowego gotowego i plastikowego :) za około 1000 zł, chyba że np. okaze się, że róznica jakości sprawia, że warto dołożyć 500 czy 1000 zł. pierwszy wybór padł na lg 904.

Jestem totalnym laikiem, a pytanie jest następujące - muszę do takiego zestawy podłączyć sporo urządzeń:
- dekoder n
- dekoder cyfry
- ps3
- hdd player
i tu pytanie - czy ten przykładowy lg 904 ma na tyle wejsc, zebym wszystkie te urzadzenia mogl podlaczyc tak, zeby odbierac dzwiek 5.1 w dobrej jakosci. Innymi slowy czy jest to kino wystarczajace do takiej ilosci urzadzen ?

Ew. mozecie cos innego doradzic z gotowych zestawow ? widzialem tez zestawy lg z blurayem, ale w sumie skoro mam ps3 to uznalem, ze mi sie to do niczego nie przyda.

Z gory wielkie dzieki za kazda sugestie
 

chriss

New member
Witam.
Planuję zakup kina domowego gotowego i plastikowego :) za około 1000 zł, chyba że np. okaze się, że róznica jakości sprawia, że warto dołożyć 500 czy 1000 zł. pierwszy wybór padł na lg 904.

Jestem totalnym laikiem, a pytanie jest następujące - muszę do takiego zestawy podłączyć sporo urządzeń:
- dekoder n
- dekoder cyfry
- ps3
- hdd player
i tu pytanie - czy ten przykładowy lg 904 ma na tyle wejsc, zebym wszystkie te urzadzenia mogl podlaczyc tak, zeby odbierac dzwiek 5.1 w dobrej jakosci.
Do tego wyjscia dwa - jedno np. przez hdmi na tv a drugie np component na projektor.
Innymi slowy czy jest to kino wystarczajace do takiej ilosci urzadzen ?

Ew. mozecie cos innego doradzic z gotowych zestawow ? widzialem tez zestawy lg z blurayem, ale w sumie skoro mam ps3 to uznalem, ze mi sie to do niczego nie przyda.

Z gory wielkie dzieki za kazda sugestie
 
Do góry