Pytanie do użytkowników PS3

darekguma

New member
Bez reklam
Witam. Mam w domu pożyczoną konsole ps3. Wziołem ja z myślą odtwarzania materiału AVCHD z kamery Sony HDR-HR350 po sieci DLNA. W kompie mam zainstalowany PS3 Media Serwer. Jak u Was to działa bo u mnie strasznie sie tnie lub obraz jakoś dziwnie sie rozmywa. Czy jest możliwośc odtwarzania płynne takiego materiału po dlna (surowe pliki prosto z kamery skopiowane na dysk w kompie lub gotowy materiał zrobony w Pinnacle 14 jako dysk Bd lub DVD AVCHD zapisany na dysku w kompie). Myśle że sie jasno wyraziłem:-?. Jak macie jakieś inne doświadczenia w tym problemie to prosze o podpowiedzi. Nie ukrywam że bardzo mi zależy na archiwizacji materiału z kamery na dysku twardym kompa. Dzięki . Pozdro.
 

Gucio50

New member
Bez reklam
Zobacz tutaj DLNA & Sony Bravia - HDforum
Ale z tego co wiem jakość HD nigdy (a przynajmniej narazie) nie pójdzie płynnie po DLNA

Żle wiesz, albo raczej myślisz. :oops:

Nie dosć, że przez DLNA odtwarzam filmy HD powstałe na kamerze Sony HDR-XT550 i 520, to jeszcze mam przeprawione koncerty z Blu-Ray na m2ts (Neil Diamond, Clapton, Crissy Haydn - Pretender czy Lionel Richie) i oglądam je na Tv przez DLNA z dysku serwera DLNA.
 
Ostatnia edycja:

darekguma

New member
Bez reklam
Żle wiesz, albo raczej myślisz. :oops:

Nie dosć, że przez DLNA odtwarzam filmy HD powstałe na kamerze Sony HDR-XT550 i 520, to jeszcze mam przeprawione koncerty z Blu-Ray na m2ts (Neil Diamond, Clapton, Crissy Haydn - Pretender czy Lionel Richie) i oglądam je na Tv przez DLNA z dysku serwera DLNA.
A czy filmy AVCHD nagrane kamerą odtwarzasz wraz z menu (np. gotowy projekt zrobiony w Pinnacle 14) czy tylko pojedyńcze klipy. Dzięki. Pozdro. Darek.
 

Gucio50

New member
Bez reklam
A czy filmy AVCHD nagrane kamerą odtwarzasz wraz z menu (np. gotowy projekt zrobiony w Pinnacle 14) czy tylko pojedyńcze klipy. Dzięki. Pozdro. Darek.


Robiłem menu na płytkach DVD.

Teraz cały film mam w folderze serwera DLNA i z tamtad go odtwarzam b ez menu. Jak na razie PS3Media Serwer i WMP jak serwer DLNA nie umieja obsługiwać Menu.

Vzy masz jakies pozytywne efekty?
 

darekguma

New member
Bez reklam
No własnie że nie, szukam i nie mogę sie zdecydowac co kupić, odtwarzacz sieciowy, bd z odtwarzaczem sieciowym czy PS3, totalny bajzel w glowie:). A może znasz urządzenie które odtworzy po dlna z kompa AVCHD wraz z menu?. Dzięki. Pozdro. Darek
 
Do góry