Pytanie do użytkowników posiadających ten TV

skunk80

New member
Mianowicie chodzi mi jak ustawić w TV żebym miał dzwięk z dekodera cyfrowego , nagrywarki i x-boxa 360 elite w kinie domowym .
Połączenie mam takie
z dekodera cyfr. do nagrywarki kablem euro z nagrywarki do tv kablem HDMI , a x-boxa kablem HDMI , natomiast kino domowe kablem euro do TV . Jak włączę zwykłą kablówkę na ustawieniu TV jest dzwięk w kinie , ale jak przełączę na HDMI1 gdzie mam cyfr. tel. to jest obraz a dzwięk dalej z tv. kablowej .
Proszę o pomoc

Telewizor plazma Panasonic 42" viera TH-42PV8P
 
Ostatnia edycja:

RheeTCT

New member
ArtS - w nawiązaniu do jakże obszernej wypowiedzi Masta_J powyżej (hi,hi),muszę powiedzieć,że strasznie nie lubię tego "LOL".Nie wiem dlaczego,ale zawsze mnie to drażni - może byśmy spróbowali wylansować jakieś spolszczenie np."ŚNS" czyli "Śmiech Na Sali"?Albo jeszcze coś prostszego.Jakieś pomysły?
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Nic nie zastąpi starego dobrego LOL czy ROTFL.
Przecież nie będziemy tego zmieniać dla jednego RheeTCT'a.

Pozdrawiam,
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
No problem, jakbyś jeszcze napisał np. jakie masz kino to byśmy mieli chyba pełnię szczęścia :hmm:

Pozdrawiam,
 

skunk80

New member
Telewizor plazma Panasonic 42" viera TH-42PV8P
ZŁĄCZA
Wejście HDMI jest (2 z tyłu)
Wejścia Component Video (panel przedni) AV3: RCA x 1 (z przodu)
Wejścia S-Video AV3: Mini DIN 4-pin (z przodu)
Wejścia audio (dla wideo) AV3: RCA (L, R) (1 zestaw, z przodu)
Wejścia Component Video (panel tylny) RCA x 3 [Tak , PB, PR] (z tyłu)
Wejścia audio (dla HDMI, PC, Component) RCA (L, R) (1 zestaw, z tyłu)
21-PINOWE WEJŚCIA/WYJŚCIA
AV1 AV we/wy, RGB In, Q-Link (z tyłu)
AV2 AV we/wy, S-Video In, RGB In, Q-Link (z tyłu)
Wyjście monitorowe RCA (L, R) (1 zestaw z tyłu)
Wyjścia audio słuchawki jack (1 z przodu)
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx
X-Box 360 Elite

wyjście HDMI , RJ-45
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx
Kino Domowe Sony DAV-DZ100
euro
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx
Nagrywarka LG RH277H
Rodzaj wyjścia: HDTV (component) 3*RCA Cinch Inne gniazda: Optyczne-Out, SVideo-Out,Component/P.Scan, HDMI (576i/576p/720p/1080i), Power, Antenowe, RF, 2 x Euro, Coaxial, Audio-Out
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx
Dekoder Cyfrowy Humax
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Coś mi się wydaje, że z kinem z jednym tylko euro za wiele nie nawojujesz :confused:

Musisz do kina wpuścić sygnał audio z każdego urządzenia, które chcesz przez kino słyszeć.

Pozdrawiam,
 

RheeTCT

New member
Masta J- jak nie chcesz zmieniać to nie zmieniaj,wcale na to nie liczę,dla mnie nie rób nic,nawet mnie nie pozdrawiaj.Proponuję zabawę językową dla chętnych i tyle.
 

RheeTCT

New member
Maleńki off-top jeszcze nikomu nie zaszkodził.Gdyby się miał rozwinąć to ArtS na pewno by go przeniósł w lepsze miejsce.Brakowało nam danych ,więc pozwoliłem sobie w tzw. międzyczasie............Co do "jak zwykle zresztą" to chyba mnie z kimś pomyliłeś.A jeśli nie to podaj przykład.
 
Do góry