Pytanie dla posiadaczy LE55C650 z komputerem (gry input lag)

tdigdtd

New member
Witam

Czy osoby mające telewizorek Samsung LE55C650 moga podzielic się wrażeniami z podłączonego do niego komputera poprzez złącze HDMI? Możecie opisać swoje indywidualne wrażenia związane z:
1. input lagiem w popularnych grach (i czy mieliście włączony tryb Gry w telewizorku),
2. ogólnie wrażenia z pracy nawet nie multimedialnej jako monitor komputerowy,
3. podświetleniem zwłaszcza w rogach ekranu podczas grania czy oglądania filmów bezpośrednio z komputera,
4. reprodukcji i odwzorowania kolorów w porównaniu do waszych monitorów lcd w komputerach / laptopach.


Przeczytałem wszystkie posty w podklejonym topiku o serii C650 jednak dość mało osób tak naprawdę ma ten telewizor a jeszcze mniej osób używa go do pracy z komputerem. Tak wiem że matryce to tylko AA01 które nie są tak dobre jak SQ01, oraz że podobny cenowo (5000 zł) model z krawędziowym podświetleniem LED a mianowicie UE55C6000 nie jest wart uwagi.

Pozdrawiam forumowiczów!
 
Ostatnia edycja:

infi

New member
to jest ciezki temat, ja z powodu poszukiwania matrycy SQ odpuscilem sobie ten model i czekam na luty marzec, na nowa serie moze w tedy nie beda robic takich problemow z kilkoma matrycami z czego dostepna wszedzie jest oczywiscie ta gorsza. ja sobie gralem troche na 46calach i powiem ze nie jestem zadowolony, fps wyraznie byl opozniony co skutecznie mnie zniechecilo do zakupu.
 

SATORO

New member
C650 z tego co pamiętam w trybie GRA ma input lag na poziomie 45ms.
Da się grać ale jeśli chcesz naprawdę komfortowo pograć to szukaj TV z input lagiem max 35ms. Zresztą sam input lag to jedno a bardzo ważna jest też szybka matryca, te typu S-PVA Samsunga nie należą niestety do szybkich. Lepsze są matryce ASV lub IPS. Albo plazmy :)
 
Ostatnia edycja:

cureman

Active member
Bez reklam
C650 z tego co pamiętam w trybie GRA ma input lag na poziomie 45ms.
Da się grać ale jeśli chcesz naprawdę komfortowo pograć to szukaj TV z input lagiem max 35ms. Zresztą sam input lag to jedno a bardzo ważna jest też szybka matryca, te typu S-PVA Samsunga nie należą niestety do szybkich. Lepsze są matryce ASV lub IPS. Albo plazmy :)

Ok ponioslo mnie.

ADMIN EDIT: PROSZĘ OGARNĄĆ SWÓJ TEMPERAMENT I OGARNĄĆ SWOJĄ WIEDZĘ, NIE WPROWADZAĆ W BŁĄD UŻYTKOWNIKÓW I ZANIM SIĘ KOGOŚ ZAATAKUJE TO SPRAWDZIĆ CZY SIĘ MA RACJĘ. PIERWSZE I OSTATNIE OSTRZEŻENIE ZA TAKIE ZACHOWANIE.
 
Ostatnia edycja:

infi

New member
O jezusie ale brednie piszesz czlowieku ! .Ten LED ma 2 ms a nie 45 ms !!!!!!!!!!! kto ci dal tak bzdurne dane? .Co do trybu GRA to zmienia tylko kontrast i kolory nic poza tym .Sam posiadam C 55 67000matryca SQ i gram na ps3 i xboxie 360 zero problemow.KOLEGO DAWALBYM TAKIM JAK TY CENTRALNIE Z BASKI ZA PISANIE GLUPOT! CHCESZ ZACHWALAC PLAZMY TO OD TEGO MASZ DZIAL PLAZM .ZEGNAM ZNAWCO OD SIEDMIU BOLESCI:x


widac kto tu jest znawca od 7 bolesci... szybkosc matrycy a opoznienie wejscia hdmi to 2 roznie sprawy... proponuje troche doczytac zanim na kogos wjedziesz.
 

tdigdtd

New member
to jest ciezki temat, ja z powodu poszukiwania matrycy SQ odpuscilem sobie ten model i czekam na luty marzec, na nowa serie moze w tedy nie beda robic takich problemow z kilkoma matrycami z czego dostepna wszedzie jest oczywiscie ta gorsza.

Możesz powiedzieć jaką serię masz na myśli? Chyba nie C750 bo one już są, po za tym z braku contentu nie każdy chce 3D.
 

adiAdrianadi

New member
Posiadam i zawsze tylko na włączonym Game Mode gram w fpsy i opinie fakt z bliska mam wrażenie jak bym trochę miał większe problemy z trafieniem ze względu iż telewizor jest tera ogromny (wcześniej 29 obecnie 40), ale zaletą jest że teraz bez problemu ściągam ludzi nawet z odległości 200-300 metrów bez problemu. :) Tylko miałem dziwny problem ponieważ gdy świeżo podłączyłem telewizor po włączeniu gry input lag był ogromny czułem 0,5 sek opóźnienia, po czym zrobiłem upgrade do najnowszego softa i włączyłem tryb gry i różnica była piorunująca tera właściwie nie odczuwam żadnego laga (mówię o online fps) no to tyle a posiadam Xboxa 360 podłączonego obecnie przez hdmi (full hd).Pzdr.
 
Do góry