PY 70 problem !!!!

piotreki

New member
PY 70 problem !!!! ZDJECIA

Witam Dzisiaj sobie zakupilem w/w model i mam mianowicie taki problem podczas ogladania np meczu widac takie pionowe smugi bialawe zrobilem zdjecia nawet moze mi pomozecie co z tym fantem robic ?
na innych kanalach podobnie tylko trzeba sie wpatrzyc
Sygnal mam UPC narazie innych urzadzen jeszcze nie podlaczalem :(

Ponizej linki do zdjec




 
Ostatnia edycja:

piotreki

New member
hmm nie mam chyba zadnego dekodera ( nie rozumiem pytania :confused: )mam tylko kabel z gniazda upc bezposrednio podlaczony pod tv
 

pooh1968

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sorki nie doczytałem, że masz UPC (skupiłem się na zdjęciach). Myślałem, że masz dekoder Polsatu. Jeżeli oglądasz przez gniazdko antenowe, obraz może tak wyglądać. Powodów może być wiele - słaby sygnał, sygnał z zakłóceniami, przewód antenowy źle ekranowany. Raczej nie jest to wina TV. Jak masz możliwość to podłącz coś - jakiś dekoder, DVD, komputer przez wejścia cyfrowe - HDMI lub component i zobacz czy problem nie zniknął.

Wydaje mi się, ze to Ci pomoże. PZDR
 
Ostatnia edycja:

michalgti

New member
Witam.Myslę jak kolega z poprzedniego postu. Winny najprawdopodobniej jest sygnał z kablówki lub żle zarobiona koncówka kabla. Mam ten tv i cyfrowy polsa i obraz jest ok.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Jakość obrazu możesz sprawdzić na płycie DVD. Sygnał z kablówki zawiera zakłócenia typowe dla analogowego przesyłu. W tym odbicia. Stąd te pionwe smugi.

ArtS :)
 

piotreki

New member
podlaczylem tv pod peceta kablem dvi - hdmi puscilem material Planet.Earth.2006.1080p.HDDVD.x264-AJP i tez widze te smugi tyle ze sa mniejsze i widac je tylko z boku :( slabo bo slabo ale sa

moze to wina jeszcze tego kabla?? kabel 5m za 50 zeta

moze jestem przewrazliwiony? nie wiem pomozcie
 

Lech

New member
Bez reklam
Weź zwykły odtwarzacz DVD i kawałek dobrego kabelka to będzie najbardziej wiarygodne.
 

Aieilah

New member
"poswiata"

Witam
na poczatek przepraszam bo jestem "nowy" i nie wiem gdzie podpiac ten watek
a mianowicie chodzi mi o to ze na moim tv widac mocno jak ja to nazwalem "poswiaty" takie otoczki lub cienie postaci zlaszcza mocno widoczne na wszelkiego rodzaju napisach
czy to wina zlego ustawienia tv zlego sygnalu czy moze wada tv?
czy ktos to moze wytlumaczyc ?
dodam ze odbieram sygnal sd ale to samo dzieje sie na podlaczonym pc-cie
podlaczylem tez pc-ta i efekt podoby
dodatkowo zauwazylem ze jak sie spojzy z boku na tv to widac taki efekt jakby postawic jedno lustro na przeciw drugiego czyli np loga stacji ustawiaja sie jedne za drugimi w nieskonczonosc

czy ktos wie o co w tym wszystkim chodzi bo na pewno nie o sex :D moze o pieniadze ?

pozdrawiam
 

piotreki

New member
co do tych pasko to powiedzieli mi w serwisie ze akurat ten model tak ma :( zawiozlem tv do serwisu i technik mi tak powiedzial dzisiaj bylem w euro agd i w media i niestety te delikatne biale smugio mialy te panasy :( jak ktos ma py70 niech podzieli sie swoimi spostrzerzeniami prosze
 

szmycio

New member
Witam. Posiadam Panasa th-42py70PA od miesiąca i podczas użytkowania nie zauważyłem pionowych smug.
Nie wiem czy jest jakaś różnica pomiędzy py70 a py70PA. To już musiałby się wypowiedzieć któryś z bardziej doświadczonych forumowiczów

Sygnał z kablówki TESAT w poznaniu

link do zdjęcia z "lampą błyskową:
PICT3671.JPG
 

piotreki

New member
a moglbys zrobic fotke jak bedzie jakis meczyk pilki noznej??tzn sa to b delikatne smugi jak kamera nie przesywa sie zbyt szybko i sie wpatrzysz niekoniecznie blisko z gory dzieki :) PA to chyba symbol na polske
 

newborn77

New member
piotreki napisał:
co do tych pasko to powiedzieli mi w serwisie ze akurat ten model tak ma :( zawiozlem tv do serwisu i technik mi tak powiedzial dzisiaj bylem w euro agd i w media i niestety te delikatne biale smugio mialy te panasy :( jak ktos ma py70 niech podzieli sie swoimi spostrzerzeniami prosze

Witam.
Ja mam 42 PY70PA i te smugi nie występują. Obraz jest idealny:eek:k:
 
Do góry