PV7 za mało wejść? Mam dla was tanie rozwiązanie :-)

zbynio81

Member
Witam jestem szczęśliwym posiadaczem Panasonica 42 model PV7. Wiadomo ze TV te 9modele) maja tylko jedno wejscie HDMI i jedno wejscie Component.
Pod Hdmi mam podłączone konsolke PS3. Po Componencie dekoder N. Dalej nie wymieniam poniewaz wiadomo ze inne wejscia nie wykorzystują HDTV.
I CO JEZELI CHCECIE POLĄCZYĆ NAPRZYKŁAD JESZCZE DVD które podwyzsza rozdziałke filmu? :(
Kupic takie małe urządzonko::krol:
324433953


PODŁĄCZYSZ to COŚ pod telewizor wejscia COMPONENT (czyli w sumie 3 takie rozgałężniki) i masz dzięki temu dwa urządzenia połączone przez COMPONENT I KORZYSTASZ Z ROZDZIELCZOŚCI HDTV:eek:k:
W zanym portalu można nabyc taką RODZIAŁKE :)
PO CO KUPYWAĆ 9niby fachowy) ROZGAŁĘŻNIK z przyciskiem za 80 złoty i wiecej. Jest to nabijanie klientów na kase.

U MNIE TO DZIAŁA I SPRAWUJE SIĘ IDELANIE.:eek:k:
Może nie odkryłem AMERYKI ale mam nadzieje, że wielu uzytkowników modeli PV7 SKORZYSTA ZE SKROMNEJ RADY.:D
POZDRAWIAM WSZYSTKICH "PLAZMOWICZÓW":krol:


EDIT:
Znalazłem kolejny kabelek-którego nie testowałem jeszcze :cool:
ADAPTER HDMI umożliwia podłączenie 2 odbiorników (prze HDMI) do jedengo źrodła.
hdmi2hdmia.jpg

JEŻELI KTOŚ JUZ MA TAKIE URZĄDZENIE TO NIE SIĘ PODZIELI SWOJĄ OPINIĄ. (jest ono znacznie tańsze niż przełączniki na pilota)
Ps. nie chodzi mi tutaj o reklame produktów tylko pomoc dla uzytkowników borykających się tak jak JA z małą ilością wejsc pod PANASA PV7.
CHODZI MI O TAKIE ROZDZIELACZE BEZ PILOTÓW (bo ich i tak mam za duzo) i bez przyscików żeby nie latać jak kretyn po pokoju :eek:k:
Ponownie pozdrawiam.:eek:k:​
 

Attachments

  • Zdjęcie080.jpg
    Zdjęcie080.jpg
    18,4 KB · Wyś: 448
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kavoo

New member
Przeciez od dawna mozna kupic switche HDMI z np. czterema wejsciami, w dodatku sterowane pilotem. Pelno ich na Allegro w roznej cenie.

EDIT:
Sorry, nie zauwazylem, ze mowa tutaj o maksymalnie oszczednosciowym trybie podlaczania urzadzen, z zalozenia tanszym niz switche ;)
 
Ostatnia edycja:

ArtS007

New member
Bez reklam
Prezentowane rozwiązania mają charakter pasywny, co oznacza, że nie można mieć uruchomionych jednocześnie dwóch źródeł sygnału. Ale przy odrobinie dyscypliny, czemu nie?

ArtS :)
 

dyrmaz

New member
dobry patencik hehe, a powiedzcie mi jak podłączyc tw do wzmacniacza audio, mianowicie mam dwa glosniki plus subwoofer CREATIVe ktore mają podłączenie JACK, a 42 ...p7 nie ma wyjscia na jacka, onp ma z tylu jakies chincze, probowalem poprzez przejsciowke czincze/jack ,tak zeby tego jacka z creativa podpiac do tv poprzez te wyjscie czincz z tv i nic...?moze cos zle robie? pozdro!
 
Do góry