Pseudo kino domowe

Serial Killer

New member
Witam :)
Mój pierwszy post na forum.
Tak się zastanawiam, czy ktoś z Was będzie w stanie mi doradzić.
Otóz mam w salonie kino domowe, które wystarcza mi w zupełności.
Zdaża mi się jednak częściej oglądać filmy na laptopie w sypialnianych pieleszach ;)
Możecie polecić jakieś 5.1 do komputera?
W rozsądnej cenie bo nie chce przesadzać.
Może te? Podobno niezłe
http://www.skapiec.pl/site/cat/50/comp/135126
Z góry dzięki :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przestań - kino za 250 zł i pytasz czy dobre. przecież jak masz to najlepiej wiesz.
Sprawdź JBLac 333 lub inne zestawy do komputera. Tam sie zdziwisz jakością.
 

TVlover

New member
Logitech Z-5500

Cześć. Jezeli chcesz mocnego grania do bardziej pasowlby dla Ciebie Logitech Z5500. Tylko ze jest sporo drozszy. W tej cenie X-530, to najlepszy wybór.
 

Kremle

New member
pseudo kino?

Ja mam w salonie kino domowe Yamaha na głośnikach Eltaxa, do tego plazme sharpa 42", nawet rzutnika juz nie uzywam :)
a w sypialni mam notebooka z podlaczonymi logitechami x 530
 

kirsh

New member
nooo, kino na takich glosnikach to raczej nie bedzie, ale jesli mus... logi x530 da sobie rade dobrze, zwlaszcza w nocy gdy raczej trzeba oszczedzac innych :)
 

tatar12

New member
Logitech

Te 5.1 logitech jako kino domowe do kompa to dla mnie był strzał w dziesiątkę.Często ze znajomymi oglądamy filmiki na nich i bardzo chwalą dżwięk. Pozdro!
 

Serial Killer

New member
Dzięki za odzew. Złe sformułowanie...kino domowe to nigdy nie będzie, audiofilem nie jestem, ale bez przesady...na głosniczkach z laptopa dłużej nie pociągnę ;). A nie chcę z drugiej strony niewiadomo jakiej kasy wykładać więc o takim "półśrodku" pomyślałem. Polecę przetestować parę takich zestawów do jakiegos sklepu i napisze.
 

kirsh

New member
To porównaj sobie x-530 z 540, dźwięk będzie dość zbliżony, ale może w którychś funkcjonalność bardziej przypasuje (pilot)
 

tatar12

New member
Zgadza sie kino domowe to nie jest, bez przesady.Ale jako głosniki do kompa to spełniaja swoje zadanie.A tak apropo geniusy to szit totoalny, niewarto.
 
Ostatnia edycja:

chriss

New member
ale te : Genius sw-hf 5.1 Home Theater sa wyjatkowo chwalone i uchodza za głośniki do kompa przebijajace duzo drozsze modele logów czy creativow.
Sam ich uzywam do ogladania filmow i jestem bardzo zadowolony (tzn.w porownaniu do glosnikow logitecha czy glosnika telewizora,bo zestawow za 2000 nigdy nawet nie sluchalem )
 
Ostatnia edycja:

kirsh

New member
jasne, logitech tandeta a genius to pewnie za ultra high end robi. niezła jazda :) Można tez napisać - nie kupujcie dali, jbl ani innych b&w, bo przecież jest genius. skoro nie słychać różnicy, po co przepłacać? :twisted:
 

Kremle

New member
genius?

ja sie zgadzam z tym, ze genius to shit straszny. sluchalem go w sklepach, tak calkiem przy okazji jak kupowalem procka nowego. zreszta nie ma co deprecjonowac glosnikow komputerowych bo jak sie wyjezdza na jaksa dzialeczke np to wiadomo, ze nie zabierzecie ze soba swojego super sprzetu.
 

tatar12

New member
O co chodzi z geniusem, widze że sie stara wmówic ludiom że to dobry sprzęt ajest bardzo słab, ja pracuje w jednym z sklepów elektonicznych i nawet nie mamy tej marki,ponieważ go testowaliśmy i stwierdziliśmy że nie warto.Najlepiej nam sie sprzedaje logitech.
 

aruus

New member
Na warunki sypialniane w dodatku do laptopa ten zestaw logitech wzupełności ci wystarczy, nic większego i mocniejszego nie ma sansu kupować, jakość dźwięku też jest dobra, oczywiście na takie waruki.
Także nie dręcz się więcej i idź kup, szybciej zaczniesz cieszyć z sypialnianych seansów z żoną ;)
 

Kremle

New member
w sypialni to ja sie z innych rzeczy ciesze :)
nie, no spoko te ligitechy, raczej wszyscy polecaja wiec nie ma sie czego bac :)
a z tym geniusem to jest pewien problem, bo sklepy rzeczywiscie go nie zamawiaja, ja chcialem posluchac jak gra to badziwie to mialem problem ze znalezieniem tych glosnikow
 

kirsh

New member
Jak się postarasz to gdzieś tam znajdziesz i porównasz, ale czy gra warta świeczki to inna bajka. Do laptopa logi będzie stykający
 

Kremle

New member
moze masz racje, nie jest to decyzja zycia i smierci :)

spoczko, to pewnie je wezme. zdaje sie ze w komputroniku maja niezle ceny, kupowaliscie cos tam? czy ceneo lepiej?
 

Kremle

New member
no z komputronikiem roznie bywa, ja wlasnie zamowilem notebooka na polnej w MTS i cena oraz okres oczekiwania bardzo zacne. ale w komputroniku maja duzy stock wiec jesli chcesz cos obejrzec i przetestowac to najwieksze prawdopodobienstwo, ze bedzie to akurat tam.
 
Do góry