PSB Image / Imagine

remal

New member
Czy ktoś miał przyjemność słuchać wyżej wymienionych kolumn PSB najlepiej modeli Image T6 Tower (cena u dystrybutora Trimex'u 4100 pln) i Imagine T Tower (można dostać za 6000 pln). Wg recenzji niezły hardware, ale jestem ciekaw czy ktoś miał okazje je porównać z kolumnami z podobnej półki cenowej.

Ogólnie jako ewentualny upgrade kolumn nastawiłem się na zmianę Acoustic Energy Neo 3 na Radiance3, ale zaciekawiło mnie to PSB. Tylko marka niestety jeszcze mniej znana w Polsce niż Acoustic Energy.

PSB i NAD to teraz własność jednej korporacji i dużo ludzi za granicą kupuje je w zestawie z NAD'em. Podobno PSB robi głośniki brzmieniowo dopasowane dobrze do NAD'a, a NAD robi wzmacniacze do ich subwooferów. Mam NAD'a C355BEE i myślę czy go nie zostawić, i podpiąć w przyszłości pod amplituner tej firmy jako końcówkę mocy, bo można go zmostkować i wyłączyć preamp robiąc z niego samą końcówkę.
 
Ostatnia edycja:

Fabiomaster

New member
Image B6

Witam, zakupiłem przed 2 tygodniami PSB Image B6, są mniejsze niż T6 ale głośnik jest ten sam co w T6. Jeżeli celujesz w PSB to wiedz, że głośniki PSB są bardzo znane za oceanem. U nas jest tylko jeden diler który może załatwić kolumny tego producenta. Sklep Trimex bardzo polecam, dogadaj się z ceną bo w moim przypadku bardzo zeszli w dół.:-D
P.S. W belgi nie można kupić tych kolumn a w niemczech jest tylko jeden diler.!
Mój brat posiada Image 2B starsza seria, która potrafi zagrać bardzo pięknie. Seria Synchrony w środowisku audiofilskim jest uważana za jedną z najlepszych na świecie. Jeżeli chodzi o czysty naturalny dźwięk to bierz PSB. Jazz, soul, klasyka taki typ muzyki lubią PSB. Żadne głośniki nie zagrają lepiej niż PSB w tym przedziale cenowym. Poczytaj recenzje na kanadyjskich stronach.
 
Do góry