PS51E6500 vs E8000

bebza

Member
Pytanko do 2 powyższych TV - czy "bajery" z serii E8000 są warte dopłaty?

Ktoś brał pod uwagę te 2 modele i mógłby pomóc podjąć decyzję?

Miał być 50ST50 ale jednak stanęło na Samsungu.

Pomijając dodatki w E8000 - jak wygląda obraz w tych telewizorach?

Proszę o pomoc bo mi żona dziurę w brzuchu wierci...

dla niej to proste - jak się nie zdecyduję, to ona pojedzie i wybierze... trochę się tego boję:sad:
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Samsung w teście na AV Forums.com krytykowany jest za pływającą czerń i biel.Panas raczej tego nie ma.
 
Ostatnia edycja:

bebza

Member
Dzięki za info - i znowu żona robi ze mnie frustrata :)

Miał być Panas - stanęło na Samsungu i..... jest Panas ST50....

Dzięki za zainteresowanie tematem.
 

bebza

Member
Kiki - mogę jeszcze zrezygnować z tego ST50 - mam go odebrać dopiero dziś wieczorem! Powiadasz, że jednak PS51E8000?!?!?!?!!

Żonie bardziej podobał się Sam....

Tylko Kiki pamiętaj, że ja biorę pod uwagę PS51 a nie PS64 - nie wiem jak one mają się do siebie w jakości matrycy itd...
 
Ostatnia edycja:

marin81

New member
Jak dla mnie obraz porównywalny, samsung nie ma się czego wstydzić.

Ja też miałem podobny dylemat ST50 czy E8000
Padło na E8000 i to był trafny wybór.

Oba TV maja wady ale niestety Panas wg. mnie ma ich więcej.

Trafny wybór E8000 daje rade;)

Daj tylko znacz jak jest u ciebie z bzyczeniem matrycy, jak jest"głośne"
 

bebza

Member
Nie nie odebrałem tego Panasonica - jak dam radę dziś pojadę szukać Samsunga.

marin81 - a czy to bzyczenie matrycy jest się w stanie sprawdzić jeszcze jakoś w sklepie? Ja wiem, że w sklepach jest zazwyczaj dosyć spory "szum" dookoła, ale może jak się odpali tv w sklepie to chociaż wstępnie można go zdiagnozować???

I jeszcze jedno pytanie - jak kupujecie TV - odpalacie w sklepie w celu sprawdzenia matrycy itd?
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Jak dla mnie obraz porównywalny, samsung nie ma się czego wstydzić.

Ja też miałem podobny dylemat ST50 czy E8000
Padło na E8000 i to był trafny wybór.

Oba TV maja wady ale niestety Panas wg. mnie ma ich więcej.

Trafny wybór E8000 daje rade;)

Daj tylko znacz jak jest u ciebie z bzyczeniem matrycy, jak jest"głośne"
:x:x:xNie masz pojęcia o jakości obrazu i tyle !!!! ciekawe czy ciemne sceny będą cie też tak cieszyć ????? na tym LED-zie.:D:D:D:D
 

macbat

New member
Nie przesadzałbym z krytyką ledów do tego stopnia, żeby plazmę samsunga ps51e8000 traktować jak tv led...

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2
 

marin81

New member
Nie nie odebrałem tego Panasonica - jak dam radę dziś pojadę szukać Samsunga.

marin81 - a czy to bzyczenie matrycy jest się w stanie sprawdzić jeszcze jakoś w sklepie? Ja wiem, że w sklepach jest zazwyczaj dosyć spory "szum" dookoła, ale może jak się odpali tv w sklepie to chociaż wstępnie można go zdiagnozować???

I jeszcze jedno pytanie - jak kupujecie TV - odpalacie w sklepie w celu sprawdzenia matrycy itd?

Jak pierwszy raz widziałem ten TV w MM to bzyczenie słyszałem z odległości ok 50cm, w MM nie było dużego ruchu.
W Panasie praktycznie nie słyszalne wiec tu + dla Panasa.
Lecz kupując TV kierowałem się jego multimedialnością a tu Samsung jest zdecydowanie lepszy.

Mimo bzyczenia, Sam do dobry wybór.

Tak, najlepiej przed zakupe poproś o prezentację TV, to ich obowiązek i nie mogą ci odmówić.
W końcu wydajesz ładnych pare koła na TV...
 

rydzyn

New member
Ludzie czy wam już zupełnie odbiło:fool:,kto siedzi z aparatem słuchowym 10 cm przy tv i słucha bzyczenia,albo ogląda wizję i ma wygłuszone ściany i nie ma dźwieku.:grin:
 

marin81

New member
Ludzie czy wam już zupełnie odbiło:fool:,kto siedzi z aparatem słuchowym 10 cm przy tv i słucha bzyczenia,albo ogląda wizję i ma wygłuszone ściany i nie ma dźwieku.:grin:

Moje poprzednie PV80 nic nie bzyczało, za TV w 2008 dałem ok 2500zł
Wydając blisko 5000zł oczekuje się czegoś o nowego TV, bzyczenie jest tą przypadłością której bym nie chciał, no ale cóż...
 

majki84

New member
miałem ten sam dylemat. Kilka miesięcy czytania i kupiłem sama w 51 calach ale wersję e6500. Panas za dużo wad ma i zbyt duża loteria czy trafisz dobry egzemplarz. W samach tylko możesz trafić na bzyczący egzemplarz i problem skaczącej jasności i czerni przy fade outach (problem w praktyce oznacza ułamek sekundy raz na 20 filmów). U mnie bzyczenia nie ma nawet po przyłożeniu ucha do ekranu :)
 

marin81

New member
Marin81 co kupiłeś napisz -jaka jest twoja opinia odnosnie tego tv.

Kupiłem PS51E8000

Generalnie kupując TV miałem 2 wyznaczniki
- Musi to być plazma
- TV musi być kombajnem multimedialnym

Niestety Panas ST50 nie spełnił tych wymogów, pozatym wg. mojej opini gorzej świeci od Sama PS51E8000
dotego problem 50mhz., pasy na matrycy i pare innych problemów.

Generalnie TV jest SUPER!
Wszystko dosłownie wszystko w nim mi pasuje - SMART TV piknie śmiga, z HDD odtwarza wszystko, wszystko działa płynnie, EPG super, 3D jeśli ktoś lubi też niezłe.
Ktoś kto projektował ten TV myślał przy tym i zrobił to z głową.


Oprócz bzyczenia ( które już teraz mi tak nie przeszkadza ) nie mam się do czego przyczepić.

Z czystym sumieniem mogę go polecić.
 

Pingu

New member
Ludzie czy wam już zupełnie odbiło:fool:,kto siedzi z aparatem słuchowym 10 cm przy tv i słucha bzyczenia,albo ogląda wizję i ma wygłuszone ściany i nie ma dźwieku.:grin:

A tu bym Cię zdziwił. Mam dość dobry sprzęt grający i idealną ciszę do oglądania. Podczas oglądania filmów zdarza się, iż zapada cisza i wtedy słyszę wiatraczek w Blu-rayu. Przy normalnym użytkowaniu nic nie słychać, ale w takich scenach bez-szelestne sprzęty się docenia.


Kiki co byś wybrał Samsunga 51" E8000 czy Panasonica 50" VT50 ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry