Ps4

premek111

Active member
Bez reklam
Moja konsole jest Made in China i cisza jak makiem zasiał. Inna sprawa, że gry u mnie śmigają w DTS 7.1 i nie bardzo przejmuję się szumem wiatraczków :)

Co do głośności PS4 moja jest dość głośna , na Killzone i CoD po paru minutach brzmi jak suszarka lub odkurzacz , w trybie menu jest cicho.Pisałem do PRAM i napisali ,żeby ją odesłać , i chyba tak zrobie.
To nie jest mój film , ale mniej więcej tak to się prezentuje :-/
http://www.youtube.com/watch?v=JwxB8d-zkZ8
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Moja konsole jest Made in China i cisza jak makiem zasiał. Inna sprawa, że gry u mnie śmigają w DTS 7.1 i nie bardzo przejmuję się szumem wiatraczków :)

Co do głośności PS4 moja jest dość głośna , na Killzone i CoD po paru minutach brzmi jak suszarka lub odkurzacz , w trybie menu jest cicho.Pisałem do PRAM i napisali ,żeby ją odesłać , i chyba tak zrobie.
To nie jest mój film , ale mniej więcej tak to się prezentuje :-/
PS4s noisy fan - YouTube
Wow zdecydowanie cos nawala !
 

chomik05

New member
na mojej ps4 też słychać wiatraki,
głównie przy Kill Zone, faktycznie ostro się rozkręcają, ale to jest tak że nie cały czas,
jak coś ostro dzieje się na ekranie, gdzie ewidentnie widać super grafikę, więcej animacji, to wtedy się odpalają, podobnie jest w innych grach, ale nie widać tego w takim stopniu jak KZ,

Niestety jest głośno, po fatalnych DS4 gdzie guma schodzi, to jest kolejna wada PS4, zwłaszcza jak się gra wieczorami albo nocą, gdzie wszyscy śpią***i ampli jest ściszony :(
mam na to metodę, gram wieczorami na słuchawkach :)
 

CRIS1988

New member
Niestety , po 2 minutach w Killzone , CoD wentylator na maks sie rozkręca :-/


U mnie w Kilzone głosniej chodzi ale nie cały czas, jeśli chodzi o CoD`a to sporadycznie ale battlefield i fifa to cichutko jest. Nie wiem, ale mi się wydaje, że to nie do końca wina sprzętu. Myślę, że to sprawa softu. Być może to rozwiążą. Szkoda mi wysyłać sprzęt i czekać na reklamację skoro temat może powrócić przy tych tytułach. Patrząc na błędy w tych grach i zapowiedzi poprawek myślę, że coś może w tym być i zostać poprawione.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
na mojej ps4 też słychać wiatraki,
głównie przy Kill Zone, faktycznie ostro się rozkręcają, ale to jest tak że nie cały czas,
jak coś ostro dzieje się na ekranie, gdzie ewidentnie widać super grafikę, więcej animacji, to wtedy się odpalają, podobnie jest w innych grach, ale nie widać tego w takim stopniu jak KZ,

Niestety jest głośno, po fatalnych DS4 gdzie guma schodzi, to jest kolejna wada PS4, zwłaszcza jak się gra wieczorami albo nocą, gdzie wszyscy śpią***i ampli jest ściszony :(
mam na to metodę, gram wieczorami na słuchawkach :)
Czyli klops. To dla mnie trochę dyskwalifikujące. Za 2 tys. zamienił stryjek.. w moim przypadku.
Dla mnie bezgłośna praca jest bardzo ważna. Przed zakupem musiałbym wypozyczyc sprzęt na 1 dzien albo zaprosic kogos z nową PS4 na sesyjkę i samemu się przekonac.
 

premek111

Active member
Bez reklam
Na NFS i AC IV jest w miarę cicho ale Killzone i CoD to masakra :-(

ps : konsola spakowana , kurier zamówiony , jedziemy do PRAM.
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Dlatego tak jak pisałem wcześniej, egzeplarz egzemplarzowi nie równy i nie zrażam się, choć po wpadce z moja FATką musze być ostrożny.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Do Fatki nie ma co porownywac, moja jest ok. Fakt ze zawyla, jak wspomnialem kilka stron wczesniej, ale to w konkretnej sytuacji. Chyba przy instalacji? Juz nie pamietam. Japan, czy China nie ma tu nic do rzeczy.
Piszcie lepiej czy sa juz jakies nowe dema.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Do Fatki nie ma co porownywac, moja jest ok. Fakt ze zawyla, jak wspomnialem kilka stron wczesniej, ale to w konkretnej sytuacji. Chyba przy instalacji? Juz nie pamietam. Japan, czy China nie ma tu nic do rzeczy.
Piszcie lepiej czy sa juz jakies nowe dema.
Demek brak a jutro w PSplus za free rysunkowa gierka nie pamietam jaki tytuł ;)
 

premek111

Active member
Bez reklam
Ja ciekawy jestem co na mojego wyjca powiedzą w PRAM , mam nadzieję że poważnie podejdą do tematu i albo naprawią albo wymienią konsolę.
 
Do góry