Ps4

chomik05

New member
Panowie,
dzisiaj byłem w Saturn w Gdańsku / Galeria Bałtycka,

rozmawiałem z obsługą,
na jutro dostają 70 sztuk PS4, z czego 30 szt. jest zarezerwowana na preordery, reszta wystawiona do wolnej sprzedaży,
więc nie jest źle, bym powiedział jest dobrze,
konsole powinny być swobodnie dostępne :)

pewnie podobnie będzie w Media Markt
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
Panowie,
dzisiaj byłem w Saturn w Gdańsku / Galeria Bałtycka,

rozmawiałem z obsługą,
na jutro dostają 70 sztuk PS4, z czego 30 szt. jest zarezerwowana na preordery, reszta wystawiona do wolnej sprzedaży,
więc nie jest źle, bym powiedział jest dobrze,
konsole powinny być swobodnie dostępne :)

pewnie podobnie będzie w Media Markt

nie szalałbym tak z ta swoboda Chomiczku ;) Gdansk to nie Sucha beskidzka
 

nokinomaniak

New member
Panowie,
dzisiaj byłem w Saturn w Gdańsku / Galeria Bałtycka,

rozmawiałem z obsługą,
na jutro dostają 70 sztuk PS4, z czego 30 szt. jest zarezerwowana na preordery, reszta wystawiona do wolnej sprzedaży,
więc nie jest źle, bym powiedział jest dobrze,
konsole powinny być swobodnie dostępne :)

pewnie podobnie będzie w Media Markt
Umnie kolo (bylem dzis dopytac z nadzieja ze moze jednak), mowi ze jutro trzeba sie liczyc niestety z ludzkimi dramatami , podobno niektorzy juz na 6 rano pod sklep sie zapowiadali .
PS. otwieraja dopiero o 10:grin:
 

nokinomaniak

New member
No niestety do najbliszego rtv agd to jakies 450 km , chyba nie dam rady jutro :grin:.
Ale kurde mam jutro urodziny i jak nie kupie jutro to sie naprawde wk....... , bez obrazy , juz planuje na godzine z roboty sie wyrwac zobacze czy sie uda :eek:k:
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
ruszyła reklama w tv MM konsola 2 gry i pad za 1999 ja dałem 2099 za zestaw z kilzonem troszke szkoda ale pewności ze dostane z MM na jutro nie miałem.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Reklama juz jest od jakiegos czasu, najlepiej oczywiscie maja preorderowcy, moga spac spokojnie. Gorzej z nami, teoretycznie konsole beda, ale jak dlugo i ile osob zapragnie sobie sprawic sprzet, tego nie wiemy. Jutro sie wszystko wyjasni. W moim przypadku, za pare godzin.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mam! PS4 kupiona na nocnej sprzedazy w Sony center.
2h konfiguracji i grania mam juz za soba, jest bajecznie.
Killzone wyglada fantastycznie, nie ma co czarowac, to jest next-gen, pewnie przyjdzie jeszcze czas na refleksje, ale pamietajmy ze to tylko dopiero pierwsza generacja gier. Dla mnie bomba.
Pad swietny, bardzo czule galki, na spokojnie potestowalem w domowych warunkach i jest lepiej jak przypuszczalem. TouchPad tez sie swietnie sprawdza, generalnie nie ma zadnego porownania do dualshocka, niebo a ziemia.
Najlepsze! Pad ma wbudowany glosnik, podczas gry w Killzona pewne informacje sa odczytywane wlasnie na padzie, czyli zestaw audio nam niezaleznie gra, a w padzie slyszymy glosy. Genialna sprawa!
W zestawie tez sa sluchawki, wiec teraz bedzie mozna sobie faktycznie pogadac, obecnie w lobby, czy tez podczas samej rozgrywki na kilkanascie osob, zaledwie kilka osob (co najwyzej) korzysta z zestawow.
Szykujcie sie wiec na "namietne" dyskusje w sieci, teraz wiekszosc bedzie siedziec na sluchawkach.

Konsola malutka, ginie w pokoju. Czyli podobne wrazenia jak na prezentacjach tydzien temu.
Kamere tez zakupiona, glownie dla "robocikow", a jakze, dla przypomnienia:
The Sony PS4 Makes Its Debut - YouTube
Sama kamera swietnie wykonana, przyzwoita jakosc, ale zobaczymy do czego sie przyda w przyszlosci.
Oczywiscie nie zabraklo nachalnego Facebooka, bardzo nie podoba mi sie ten trend.

Co do samych zakupow w Sony centre, to juz osobna historia. Dramat to malo powiedziane. To byla rzez, doslownie! Nie sadzilem ze ludzie moga sie tak upodlic dla konsoli. Pierwszy raz w zyciu cos takiego widzialem, a na pewno ostatni, bo juz nie zamierzam nigdy sie tarmosic wiecej. Ciekawe doswiadczenie, fajni ludzie, troche dyskusji, ale to byl juz ostatni raz.
;)
 
Ostatnia edycja:

Z4R4Z

New member
Z tego co wiem od kolegi pracującego w Sony, dostępność konsol jest niewielka bo Sony polska dostała w pierwszej dostawie tyle ze ledwo na pre-ordery wystarczylo :( ja kupie po nowym roku zeby nie przeżywać takiej sytuacji jak armanig :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Panowie, konsol bylo jakies 20, ludzi ok 70. Natomiast konsole made in China.
Najpierw ktos postanowil zrobic jakas liste, wpisali sie na nia ludzie o 22.00, tylko ze na liste wpisali sie ci co byli najblizej kartki i byli blisko goscia co wpadl na to zeby taka liste utworzyc, ale nie uwglednili tych co przyszli np. o 18.00 czy 20.00, liczylo sie tylko to kto pierwszy dorwal dlugopis. Wszystko bylo ok, ludzie grzecznie stali, do czasu jak o 23.00 przyszedl pracownik i poinformowal ze nie starczy konsol dla wszystkich. Czyli ktos o nr. 30 na liscie juz konsoli nie dostanie. Potem wpadlo dwoch gosci (konkretnych ;) ) i zrobili rewolucje, no i sie zaczelo, stwierdzili ze nie obchodzi ich zadna lista, ta jest "nielegalna" i nie ma zadnego znaczenia, a jak komus cos sie nie podoba to wpie...l, doslownie i bez owijania w bawelne, lista zostala wyrzucona i machina ruszyla, ludzie sie podzielili i stworzyly sie dwa obozy, tych co byli na liscie i wiedzieli ze dostana i ci co nie zdazyli sie wpisac, a mimo wszystko byli wczesniej w sklepie, przyjechala policja, byly awantury, wyzywanie, darcie sie, potyczki slowne i kupa smiechu.
Upodlilismy sie wszyscy, taka prawda i juz nie chodzi o sama konsole, ale o to jaka wartosc "sentymentalna" ma teraz. Komedia :)
Teraz czytam co ludzie dzis wyprawiali w innych sklepach, od rana ruszyla sprzedaz w MM, Saturnach itp.
Maly przedsmak tego co sie dzialo u zagranicznych kolegow, gorzej jak w Tesco po karpia przed swietami :D
Media Markt Innsbruck. PS4 freier Verkauf - YouTube
 
Ostatnia edycja:

premek111

Active member
Bez reklam
Moja dotarła o 10 rano , dzięki Ultima.pl i bardzo wczesnemu preorderowi ( 11.06 ) :) konsola faktycznie Made in China ale śmiga jak bajka :)
 
Do góry