Ps4

kwasior21

New member
A co z tymi ktorzy maja wolne lacza? Ja mam na przyklad 2mbity i mi starcza, czy kazdy player musi wydawac fortune na szybkie laczezeby sie cieszyc rozgrywka?Takie moje zale .... moze microsoft okaze sie troche rozsadniejszy w niektorych kwestiach ....
 

tdx

New member
Bez reklam
Na razie to trochę tak jakby wszystkie kanały miały być w HD a Ty pytasz co będzie z tymi co mają kineskopy w PALu

Ja nie wiem, pożyjemy zobaczymy...

pisze tylko o tym co ma się pojawić niebawem na PS4
 

nokinomaniak

New member
Wracajac do tematu glosnosci konsoli , wlasnie pogralem pare godzin(wmienili mi konsole na nowa ) w killzona , Nawet zostawilem na noc w trybie czuwania co by zobaczyc czy nie zacznie sie cos dziac .Robie wlasnie ukryta misje , nr 11 i jest narazie ok glosniej od wentylatorow slychac naped ,wiec ok .Nawet projektor glosniej chodzi od konsoli , naturalnie produkt made in china .
A co do wymiany potrwalo trzy dni powyzej dwoch tygodni w zwiazku z nowym rokiem :) ,co mnie zdziwilo sony przyslalo kompletne opakowanie konsoli , a MM prwdopodobnie zakosil pada bo kabelki instrukcje i wszystkie kartony zostawili :) , a zwrucilem sama konsole nawet bez kabla zasilajacego .
 

premek111

Active member
Bez reklam
W ciągu 30 dni ? Ja swoja miałem od dnia premiery( 29.11) , po raz pierwszy pisałem do PRAM 30 grudnia , konsole wysłałem 10 stycznia.Czy mogą zakwalifikować do wymiany ?
 

nokinomaniak

New member
Pisalem otym ze u tej milej pani co konsole przyjmowala , pisalo w komputerze ze do trzydziestu dni konsola zostaje wymieniana a nie naprawiana . No coz dwa tygodnie duzo nie duzo zalezy jak kto patrzy :???:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jezeli mialbym jeszcze raz wybierac, to wzialbym XBone, ale glownie za sprawa tytulow startowych. Nie to ze zaluje zakupu, absolutnie, z moim ADHD nie wytrzymalbym bez PS4 po premierze, ale tytuly na Xb bardziej do mnie przemawiaja. Nie podoba (juz) mi sie tez dashboard, konsola nic nie czyta, nie ma zadnych ciekawych tresci, co najgorsze nie ma nowych dem, jest konkretny zastój. Generalnie jak ktos nie zagrywa sie po sieci w BF,COD czy KZ, to raczej nie ma co rzucac sie na konsole.
Tymczasem grzecznie czekam jak sie wszystko rozkreci.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie czyta. DLNA tez nie ma. Golas jednym slowem. To sie zmieni, ale czy nie mogli o tym wszystkim pomyslec przed premiera? To juz nie sa czasy poczatkow PS3.
 

premek111

Active member
Bez reklam
Moja PS4 od 10 stycznia w PRAM , tymczasem ogrywam Forza 5 na XO.Bardzo miła konsola , świetnie współpracuje z TV i kinem domowym :)Wibracje w triggerach super patent, ogólnie wrażenia na plus.
 
Do góry