Ps4 czy warto

Myszator

Banned
Przez takich ... , to znaczy jakich ?

Ja nie recenzuje , napewno nie na podstawie filmu z youtube .
Napisalem co widze , co mi sie wydaje ale to zaden werdykt .
Opanuj sie .

To znaczy jakich ?

Srakich

Miałeś / grałeś...
ICO
Shadow of The Colossus

Jeżeli chodzi o recenzję Exów na PlayStation, polecam NRGeek. You Tube
 
Ostatnia edycja:

Seizo

Active member
Bez reklam
No jasne czekaj dalej...
Recenzje są recenzowane przez takich właśnie graczy...

Po premierze gry też czekaj dalej...

Seizo :wink: przestań klepać takie bezmózgie posty. Normalnie poziom Gimbusów.
Po co sie spinasz? Embargo na recenzje zostaje zawsze zniesione na kilka dni przed premierą gry, wiec chcąc nie chcąc nie da kupić gry przed pojawieniem się recenzji. To po pierwsze. Po drugie grałem w ICO i SOTC i wiem jaki to jest poziom rozrywki. Po trzecie nie kieruję się recenzjami portali typu onet czy interia. Ja polecam recenzje Szymona Radziewicza ze Spidersweb. Dodatkowo PPE albo PSSite.
 

Myszator

Banned
Po co sie spinasz? Embargo na recenzje zostaje zawsze zniesione na kilka dni przed premierą gry, wiec chcąc nie chcąc nie da kupić gry przed pojawieniem się recenzji. To po pierwsze. Po drugie grałem w ICO i SOTC i wiem jaki to jest poziom rozrywki. Po trzecie nie kieruję się recenzjami portali typu onet czy interia. Ja polecam recenzje Szymona Radziewicza ze Spidersweb. Dodatkowo PPE albo PSSite.

Dobra luzik... ;-)

giphy.gif


Czekam na The Last Guardian...
Takie gry przypominają mi moje dzieciństwo.
To były czasy. Młode pokolenie nie wie co to znaczy gra bez internetu.

https://www.youtube.com/watch?v=eTrAkh7FzB4

:D
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W końcu ktoś gra w Snajpera. Sporo czasu mi tam poszło.
Świetna gierka, mam tam swoje ulubione miejsca co kampienia i nie ma zmiłuj ; )
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Gra ma sporo czasu, gdybys grał od premiery też był byś kozak.
Ja tak grałem w call of duty mw2. Od dnia premiery na sieci. Byłem kozak:p trzeba grać i to dużo żeby gwiazdorzyć ;) teraz kapusta jesteśmy jak weterani ;p młodzież wygrywa hehe
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Może przez pada? W takie pozycję lepiej myszką.
Zresztą teraz z gimbusami nie pogra. To nowe pokolenie terminatorów, wrodzone adhd i refleks geparda.
 

Rafal7

Banned
Mam nadzieje ze dojdę do wprawy.
Teraz to stawiam krzesło przed samym tv i gram bo z czterech metrów od tv to ledwo w łeb trafiłem, a żeby zobaczyć czy ktoś się rusza to był cud.
Mimo wszystko ale na pc lepiej się myszka celuje niż tymi analogami.

Call of Duty mnie juz nie interesuje, tak samo jak Medal, skończyła się tematyka drugiej wojny światowej to i skończyły się dla mnie te gry.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Kwestia wprawy. Na padzie też można. Ale wiadomo, z myszą nie wygrasz ;)

Cal of duty u mnie fajrant na mw2. Cała ta technologiczna papka mbie nie kręci a kosmos to już w ogóle...
Batlefild idzie w dobrym kierunku:)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na padzie bardzo można, ale to lata wprawy.
Pamiętam gościa co ogrywał na padzie gości na myszce.
Jeżdził też na turnieje, to było zdaje się Halo.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Ja niepamiętam ile metrów, ale gość wyszedł poza mape bo był błąd a ja go trafiłem celując nad nim o cała lunete, generalnie nie widziałem go. Czysty fuks ;)
 

Rafal7

Banned
Na YouTube są filmiki z tym strzałem, tam z działa dwóch kolesi wali i można było jednego zdjąć.

Caparzo, jak Ty celujesz w trójce, niby to czerwone kółeczko się robi i jak jest z dwieście metrów to i tak ciężko trafić mimo że celuje się w łeb, a niby ten czerwony znaczek pokazuje gdzie poleci pocisk.

Nie wspomnę ze grafika jest zje... w tej grze, występuje takie efekty jakby kawałek krawędzi budynku się ruszało, tak jakby krzew powiewał.
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Graficznie mało dopracowane.czasami jak w slomotion leci kulka to niewidać ciała w ogóle jak trafia w łeb. Trupy gdzieś rzucone mają padaczke czasem :) ale grun że sie dobrze gra. Staram sie nie wszczynać alarmów, tylko wszystko po cichu. Super sprawa z zagłuszanie wyatrzału ;)
 

Rafal7

Banned
Ja to się tak nie bawię, karabin i do przodu na chama, aby przejść i juz, nawet dodatkowych zadań nie robię.
misja za misją i juz.

Mi nie chodzi o drżenie ciała czy coś, jak patrzysz na tv to tak niektóre elementy mrugają jakby ktoś zgarbiny szedł, a to tylko wady grafiki.
Na pro tez tak jest?
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Nie zauważyłem o czhm mówisz. To nie jest gra na pałe ;) właśnie na tym polega snajper. Cicho, pomału i kilim lub z daleka headshot. Na pałe to call of duty.

Zagrał bym coś w stylu serious sam. Tam dopiero na pałe sie leciało :D
 
Do góry