Ps4 czy warto

pantomima

Banned
panto, need for speed ma lepsze recenzje niż need for speed rivals. Poczytaj o tym ;P

Mowisz o tym z 2016 tak ?
W takim razie ten ,zamiast Rivals ;)

Naprawde trudno sie polapac.. Ciezko jest wytypowac juz kilka gier dla siebie , a co dopiero ograc te najlepsze tytuly, ktorych juz tyle jest dostpenych na rynku .

Coorvica to juz nieodzowna czejsc tej gry/zabawy Seizo ;)



Ile to razy padalo "nie gram , nie gram w ta poje. gre,chwile pozniej pizdniecie padem o glebe , odejscie ", ale za minute/dwie powrot i dalej mlucka hehe .
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
i po co masz kupować na raz 4 gry ? zanim zagrasz w 4 to po paru tygodniach będzie tańsza ;P

a z tym niegraniem tak było kiedyś, rzuciłeś gre na dzień jak nie można było czegoś przejść, a na drugi dzień za pierwszym razem ogień ;P
 

pantomima

Banned
Wyscigi i jakas strzelanke fpp w stylu Dooma musze miec od razu .
Zmorduje sie Doomem , wjede w jakas lokacje ktora doprowadzi mnie do delikatnej flustracji to autoamtycznie przerzuce sie na wyscigi w multi ;)
No i jakas przygodowka w stylu Ratchet & Clank to podstawa :p
 

pantomima

Banned
Zależy jaka, w call odlf duty lecisz na wariata i strzelasz. A co inego sniper elite, tam sie fajnie gra skradając i likwidując po cichu lub strzelasz kiedy są odglosy bury itp ;)


Nie mowie ze to sa denne gry , bo nie sa , wrecz przeciwnie , sa ciekawe , ale to nie moj typ ;)
Pamietam jak kiedys(lata temu) u znajomego na bazie zesmy siedzieli, masa ludzi , jeden typ przy kompie zasuwal chyba nawet w call of duty - do tej pory nie moge zrozumiec czym sie tak podniecal :p
Chyba zwyczajnie lubil tego typu klimaty ;)

Jakie masz juz tytuly na ps4 ?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Masz tego sprzętu tyle,że aż nie możesz spamiętać :mrgreen:

B2CFeP-IIAAm7ld.jpg
 

pantomima

Banned
Lubie ale w takim wydaniu jak np. Horizon: Zero Dawn

Cos w stylu Mafii mnie nie interesuje .

Piramida , te tytuly wytypowalem ,te kupie , oczywiscie nie wszystkie na raz, ale stopniowo.
Teraz bd juz wiedzial jakie gry, klimaty mnie interesuja :)

THE KING OF FIGHTERS XIV
Ratchet & Clank
Obcy Izolacja
DOOM
God of War
NFS Rivals
Bloodborne Game of the Year Edition
Dark Souls III

Nadchodzace : Horizon: Zero Dawn
Tekken 7
Hellblade: Senua’s Sacrifice
Nier Automata
Nioh
Mass Effect Andromeda
Gran Turismo
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dawno nie jadłem.Zawsze gdy przychodzę do knajpy,mówią,że przed chwilą był Caparzo i wszystko spytlował (podobno bardzo lubi chińszczyznę) :D
 
Do góry