Ps4 czy warto

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Marzenie ściętej głowy, ale gdyby faktycznie tak było, to mamy wydarzenie godne ostatnich nastu lat.
Raz, że długo wyczekiwana GTA6, dwa next geny - PS5 i Xb, chociaż bardziej jestem ciekawy co MS zaprezentuje, na bank będą chcieli przebić Sony i może zrobić się ciekawie. Zresztą kupi się dwie.

:-D
Widziałem też Control i być może się wkręce.

Pograłem, ale bez emocji. Może potem się rozkręci.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Sa przecieki, ze niby PS5 chce sie dogadac z GTA aby odpalic "bombe atomowa" i wysadzic iksaboksa. .

PS ma dostac exclusive na jeden miesiac.


https://www.gry-online.pl/newsroom/...ps5-wyciek-z-2018-coraz-wiarygodniejs/z01cd2f

https://www.google.com/amp/s/www.thesun.co.uk/tech/10100801/gta-6-sony-ps5-rockstar-games/amp/


Warto jednak teraz zwrócić uwagę na zestawienie gier wspomniane przez twórcę – jego zdaniem na PlayStation 5 w dniu premiery zadebiutują następujące, ekskluzywne tytuły:

Gran Turismo 7 (VR)
PUBG Remaster 4K F2P (tylko dla PS+ na PS5)
The Last of Us 2 Remaster
Ghost of Tsushima Remaster
2-3 dodatkowe gry AAA
Gry na PlayStation VR

Informator wspomniał także o kilku produkcjach od zewnętrznych deweloperów – widzimy tutaj pewniaki w formie nowych odsłon serii od Ubisoftu oraz Electronic Arts, ale także... GTA 6. Zdaniem twórcy – Sony chce przekonać Rockstar do miesięcznej ekskluzywności dla PS5.

Battlefield Bad Company 3
Harry Potter
GTA 6
Assassins Creed
Nie jest też sekretem, że Guerrilla Games pracuje nad Horizon Zero Dawn 2 – gra ma podobno trafić na rynek w 2021 roku.
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Marzenie ściętej głowy, ale gdyby faktycznie tak było, to mamy wydarzenie godne ostatnich nastu lat.

Raz, że długo wyczekiwana GTA6, dwa next geny - PS5 i Xb, chociaż bardziej jestem ciekawy co MS zaprezentuje, na bank będą chcieli przebić Sony i może zrobić się ciekawie. Zresztą kupi się dwie.







Pograłem, ale bez emocji. Może potem się rozkręci.
Pewnie będzie lepszy, ale ze względu na to, że dużo później zostanie wydany. Sam mam teraz obie konsole, ale w next genach chciałbym zostać przy jednej czyli pewnie PS5 ze względu na exy. Xa i tak narazie zostawiam bo mam Ultimate na ponad 2 lata.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dobre, w końcu może wygar w grze będzie słychać jak w naturze, bo to co jest obecnie w grach to jakieś żarty, Atmosy i inne cuda, a twórcy nie potrafią zrobić porządnego dźwięku. Częściej to przypomina odkurzacz, jak V8.
Szkoda tylko, że NFS to fantasy, a nie wyścigi.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dziś/Wczoraj premiera WRECKFEST. Omawiamy lata temu na forum.
W końcu po latach pojawiało się na konsolach.

Fajna zabawa,chociaż czuć,że nie jest to już świeżynka (XOX) ;-)
Przydałoby się coś takiego na nową generację.

Swoją drogą,co polecacie do testowania grafy na Xbox X ?
Widziałem :
Red Dead Redemption II
Shadow of the Tomb Raider
Gears 5
Forza Horizon 4
A Plague Tale
Metro Exodus
Anthem
Far Cry New Dawn
Assassin’s Creed Odyssey
Control
Mortal Kombat 11
Jakieś tam Battlefieldo-Battlefronty

W niektórych widać sporą różnicę względem Prosiaka.

W 2:05 gościu mówi,ile ta gierka zajmuje :-D
[youtube]mVs93rkhIf0[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nowy Microsoft Flight Simulator 2020 na Xboxa?
No to mamy kilera.
Ciekawy jestem jak sobie poradzi z tym obecny Xb, ale wygląda to bajecznie.
W końcu coś realistycznego, z tym mi się zawsze kojarzył XB.
Strach się bać jak to będzie wyglądać na wypasionych PC i szerokich monitorach, ew. nowym XB. Zobaczymy jak obecny sobie z tym poradzi, wrzuci się na duży tv i wio, ja tam chętnie polatam.
Dobry news ; )
 

Seizo

Active member
Bez reklam
To jedziemy :D
72666934_2798668636824743_3850049013877309440_n.jpg
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Jakies tam doomy czy inne horrory / dziwactwa mnie nie interesuja.
Z tej listy gralem w COD i Battlefildy. FarCry widzialem alr jakos nie chce sie zmusic.

Sniper slyszalem ze dobry, ale nie mam ochoty na skradanke.

Najlepsze fpsy to te 2 wojny swiatowej. To byly giereczki.
 
Do góry