Ps4 czy warto

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A Dying Light 2 ogrywasz na wiosnę,czy czekasz aż pojawi się na nowej generacji ? ;-)
"od początku produkcji, plan zakładał zrobienie z Dying Light 2 tytułu cross-generacyjnego"
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co kto lubi, ja z natury nie lubię czasów w których rozgrywa się akcja Wieśka, podobnie mam z filmami.
Jakies wioski, kurniki, szopy nie, nie :)
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Mam to samo. Bardzo lubię za to każdy rodzaj postapo. Nuklearne, zombie itd. Samego Wiedźmina mam od dawna na One X, ale jeszcze nie włączyłem.

Co do Dying Light to nie grałem nigdy. Warto?
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Ja też nie lubię. Nigdy mnie nie ciągneło do Gothiców, Skyrimów i tego typu gier. Od pierwszego Wieśka odbiłem się po kilku godzinach gry, a po 3 sięgnąłem z czystej ciekawości po tych wszystkich ochach i achach. Po ukończeniu podstawki od razu brałem 2 dodatki :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Co kto lubi, ja z natury nie lubię czasów w których rozgrywa się akcja Wieśka, podobnie mam z filmami.
Jakies wioski, kurniki, szopy nie, nie :)

Jaaasne :D
1563860132_4.jpg


Nie wiem skąd u Was tyle oporu przed tym Wiedzminem :) Jedna z najepszych gier tej generacji.

Ponamawiaj mnie jeszcze trochę,to może się skuszę :mrgreen::grin:
 

Seizo

Active member
Bez reklam
W Wieśka 3 trzeba po prostu zagrać. Pisałem już o tym nie raz. Historia, humor, scenariusz. Same misje poboczne lepsze niż główne w niejednej grze AAA. Znakomicie napisane postacie zarówno te główne jak i poboczne. Do tego dwa dodatki na kilkadziesiąt godzin - lepsze od podstawki. Zrobicie jak chcecie, nie zmuszam ale pomimo, że to nie mój klimat, Wiedźmin 3 wsysnął mnie na ponad 100 h. U mnie w top 3 tej generacji.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
W Wieśka 3 trzeba po prostu zagrać. Pisałem już o tym nie raz. Historia, humor, scenariusz. Same misje poboczne lepsze niż główne w niejednej grze AAA. Znakomicie napisane postacie zarówno te główne jak i poboczne. Do tego dwa dodatki na kilkadziesiąt godzin - lepsze od podstawki. Zrobicie jak chcecie, nie zmuszam ale pomimo, że to nie mój klimat, Wiedźmin 3 wsysnął mnie na ponad 100 h. U mnie w top 3 tej generacji.


Prawda.
Kiedys probowalem zagrac w wiedzmina 1 czy 2 ale mnie to nie krecilo. Natomiast Wiedzmin 3 - - - 4 lata minely a nadal jest najlepsza gra - - Przypadek?

Wiedzmin 3 to czysta powiesc i akcyjniak. Misje poboczne to taki majstersztyk, czy mnogosc i roznorodnosc misji masakra. W standardowych rpg masz misje poboczne w stylu idz tam zabij tego i tego (np. assassin creed - - - wkolko te same obozy czyscisz). W wiedzminie praktycznie nie ma dwoch tych samych misji.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Do tego genialne sterowanie i wielce satysfakcjonujące strzelanie.
Zgadza się,aż się zdziwiłem,że mam takiego skilla na padzie :grin:
Widziałeś bagna? ; )
No ba,nawet zerwałem trochę zioła :mrgreen:
W Wieśka 3 trzeba po prostu zagrać. Pisałem już o tym nie raz. Historia, humor, scenariusz. Same misje poboczne lepsze niż główne w niejednej grze AAA. Znakomicie napisane postacie zarówno te główne jak i poboczne. Do tego dwa dodatki na kilkadziesiąt godzin - lepsze od podstawki. Zrobicie jak chcecie, nie zmuszam ale pomimo, że to nie mój klimat, Wiedźmin 3 wsysnął mnie na ponad 100 h. U mnie w top 3 tej generacji.
Prawda.
Kiedys probowalem zagrac w wiedzmina 1 czy 2 ale mnie to nie krecilo. Natomiast Wiedzmin 3 - - - 4 lata minely a nadal jest najlepsza gra - - Przypadek?

Wiedzmin 3 to czysta powiesc i akcyjniak. Misje poboczne to taki majstersztyk, czy mnogosc i roznorodnosc misji masakra. W standardowych rpg masz misje poboczne w stylu idz tam zabij tego i tego (np. assassin creed - - - wkolko te same obozy czyscisz). W wiedzminie praktycznie nie ma dwoch tych samych misji.
No dobra,namówiliście mnie,na dniach zasiadam :D
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Zasiadaj bo warto. Dla mnie to pozycja nr 1. a nie trawilem RPG zbytnio. Moje ulubione gry to assassin, CoD, Max Payne, GTA.

Z RPG jeszcze tylko trawie World of Warcraft - - - ale to zlodziej czasu. No i kiedys gralem w Risen 2 - mroczne wody. Tez swietny rpg. Risen 2 to chyba pierwszy RPG, ktorego przeszedlem od deski do deski. A tak poza wiedzmakiem 3 i risenem 2 to zadnego wiecej RPGa nie przeszedlem chyba.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zasiadaj bo warto. Dla mnie to pozycja nr 1. a nie trawilem RPG zbytnio. Moje ulubione gry to assassin, CoD, Max Payne, GTA.

Z RPG jeszcze tylko trawie World of Warcraft - - - ale to zlodziej czasu. No i kiedys gralem w Risen 2 - mroczne wody. Tez swietny rpg. Risen 2 to chyba pierwszy RPG, ktorego przeszedlem od deski do deski. A tak poza wiedzmakiem 3 i risenem 2 to zadnego wiecej RPGa nie przeszedlem chyba.
No i teraz będą 3 miesiące średniaków :wink:
 
Do góry