Ps4 czy warto

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Taki real time, ale w gameplayu, to może będzie przy PS10 ;)
Dobrze by było, że PS5 miało chociaż to, co dziś przyzwoite PC
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Cień Kolosa ukończony. Moim zdaniem najładniejszy remake w jaki grałem i jedna z ładniejszych gier na PS4, chociaż widać że jest to już szczyt możliwości tej konsoli i brakuje mocy. Gra działa plynnie w 1080p/60fps. Nic nie chrupie tak jak to miało miejsce w TLG, który graficznie wypada dużo gorzej i ma zamknięte lokacje. Dystans rysowania jest bardzo duży, animacje postaci i Agro są na wysokim poziomie, miejscówki w lasach w HDR wyglądają świetnie, ale w otwartych lokacjach trawa gęstnieje na oczach więc coś za coś. Genialna muzyka przeniesiona z oryginału. Starcia z kolosami wypadają jeszcze lepiej. Wspaniała przygoda i historia.Ta gra zasługiwała na takie odświeżenie. Polecam.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Mam tę grę na swojej liście. Póki co jednak odgrywam Horizon Zero Dawn. Epicka gra ze świetną grafiką.

Tapnięte z S9+
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Może i jak się skuszę, dawno nic nie odpalałem.
Tymczasem GTA5 po upgrejdzie, robi wrażenie:

[youtube]HLJ6zud0eQU[/youtube]
Kosmos :D Moim zdaniem jak by delikatnie odświeżyli tekstury, dodali HDR i 60 FPS (One X) to ta gra bez problemu biła by większość gier przez najbliższy czas (konsole). Ostatnio nawet pojawiły się spekulacje, że GTA dostanie poprawki na One X, ale pewnie nic z tego.



Tapnięte z S9+
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Generalnie, to powinni zrobić reedycje tej zacnej gry. Takie GTA5+.
Z drugiej strony, nie można też Rockstarowi odmówić pamięci o tytule, cały czas wyciskają z niej soki, wszak przynosi dalej krocie, a gracze mają cały czas co robić (online).
Fenomenalna pozycja.

Wygląda znajomo,chyba widziałem to ze 3 strony wcześniej :D

A tam opowiadasz ;)
 

Duch87

New member
Bez reklam
PS4 Pro plus TV z ambilightem. Polecam takie połączenie każdemu fanatykowi grania. Kto zna to połączenie ten wie o czym mówie ;).
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
PS4 Pro plus TV z ambilightem. Polecam takie połączenie każdemu fanatykowi grania. Kto zna to połączenie ten wie o czym mówie ;).
A ja polecam OLEDa w ciemności. Dużo lepiej niż mrugająca choinka :D Kto co lubi.

Edit:
Zainstalowałem dzisiaj Far Cry 5. Nie na PS4 Pro tylko na XOX, bo liczę na to, że będzie wyglądała ładniej/lepiej działała. Ogólnie zmieniam ostatnio konsolę co grę :D Kupiłem w grudniu 2017 obie i od tego czasu przeszedłem Titanfall 2, Gears of War 4 - fajne gry do nauki pada (moje pierwsze konsole w życiu), potem kolej na The Last of Us na PS4 - mistrzostwo świata, muszę przejść jeszcze raz, kolejno GTA V na XOX - genialna gra, nic dodać, nic ująć, następnie Until Dawn na PS4 - fajny interaktywny film, wciągnął mnie całkiem mocno i Crash w między czasie - świetny powrót do klasyki z dzieciństwa, kiedy pół placu siedziało o kumpla bo jedyny miał PlayStation w domu :D, obecnie przeszedłem dzisiaj Horizon Zero Dawn - świetna gra z genialną oprawą graficzną. Na OLED prezentuje się przepięknie. Teraz przyszła kolej właśnie na FC5 na XOX :) Potem w kolejce czeka Uncharted 1-3 na PS4 i chyba wezmę się za Assasins Creed Origins lub Wiedźmin 3 :)
Ogólnie bardzo żałuję, że nie kupiłem sobie wcześniej konsoli. Na PC potrafiłem nie odpalać żadnej gry przez 2-3 lata, a tu się wkręciłem na maska i staram się znaleźć czas aby pograć te 3-4h w tygodniu (niestety nie codziennie, tylko licząc całość od poniedziałku do piątku) i przynajmniej tyle samo przez weekend.
"Moja" jedynie się śmiała, że się cofam w rozwoju, ale jak sama pograła w Crasha czy The Last of Us to zrozumiała, że to fajna odskocznia od codzienności :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry