Ps4 czy warto

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jednak zostaje przy xbox one
Byłem w markecie i zagrałem na konsoli. Co do obrazu, jak dla mnie Mała różnica .
Co do padu, ps4 tragedia.
Gry na wyłączność jeśli jest tak jak mówicie to zgodzę się z tym.
A co do darmowych to sorry na ps4 są takie buble ze szok.
Nie wspominając już o ea Access
W kieszeni mam około 700 zł
Reasumując zostaje przy xbox
Dzięki za dyskusje

Tyle w temacie, słuszna decyzja.
;)
 

Kolos28

New member
I jak tam? Zagrywacie już w Tom Clancy's The Division?
Ja gram od premiery, kupiłem wersje Gold z Season Pass.
Gra jest super i tylko jedna sprawa nie dawała mi spokoju gdyż jest to pierwsza gra jaką posiadam, która nie zapisuję żadnych danych na konsoli, ani ustawień, ani profilu, ani postępu. Wszystko jest trzymane na serwerach.
Dla mnie to było niezrozumiałe i martwiłem się, że to po mojej stronie wkradł się jakiś błąd ale ludzie na innym forum uświadomili mi, że to specjalne posunięcie ze strony UBI aby nikt nie mógł edytować swoich postępów jak to miało miejsce w Diablo ☺ Sama gra po instalacji waży prawie 40GB ale tym się nie przejmuję odkąd mam dysk 2T ☺

Tak jak wspomniałem gra jest mega, można grać samemu, można przechodzić misję z randomami oraz z ekipą. Do tego Dark Zone oraz eksplorowanie Nowego Yorku - miazga!
Graficznie gra wygląda pięknie, udźwiękowienie mistrzowskie.
Zagrywam na przemian z Far Cry Primal, który również jest świetny ☺

Tapatalk - S5
 
Ostatnia edycja:

Kolos28

New member
@up
W grze jest fabuła, przechodzi się ją tak samo jak każdą inną grę. Są również wątki poboczne. To taki RPG Akcji. Oczywiście samczku dodaję kooperacja czy to z randomami czy ekipą. Każdą misję możemy przechodzić ile razy chcemy. Do tego Dark Zone tutaj to zupełnie inny świat i najlepiej wbijać tam na wysokim levelu. Do tego eksplorowanie terenu, znajdźdzki, rozwijanie postaci oraz swojej bazy - to wszystko robimy solo albo z ekipą bądź randomami ☺
Tak jak wspomniałem cała gra opiera się na serwerach i bez internetu nie pogramy 😅

Tapatalk - S5
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
@up
W grze jest fabuła, przechodzi się ją tak samo jak każdą inną grę. Są również wątki poboczne. To taki RPG Akcji. Oczywiście samczku dodaję kooperacja czy to z randomami czy ekipą. Każdą misję możemy przechodzić ile razy chcemy. Do tego Dark Zone tutaj to zupełnie inny świat i najlepiej wbijać tam na wysokim levelu. Do tego eksplorowanie terenu, znajdźdzki, rozwijanie postaci oraz swojej bazy - to wszystko robimy solo albo z ekipą bądź randomami ☺
Tak jak wspomniałem cała gra opiera się na serwerach i bez internetu nie pogramy 😅

Tapatalk - S5

Graficznie prezentuje się ciekawie? Trzeba mieć Live golda? Pytam, ponieważ właśnie mi się skończył i nie wiem czy przedłużać, a dla samego gta mi się nie opłaca bo i tak gram raz w tyg. ostatnio...
 

Kolos28

New member
Do kooperacji raczej wymagany ps plus ale do samej gry wystarczy po prostu internet.
Tak graficznie to obecnie jedna z najładniejszych gier. Jak trafimy na pogodę o dobrej porze dnia czy nocy to jest opad szczeny. Gra wygląda podobno sporo lepiej od bety, której Nie Ogrywałem. Far Cry Primal również wygląda obłędnie ☺
Trzeba mieć to na uwadzę, że siłą gry jest jej wszechstronność czyli Misje Fabularne, które możemy przechdzić samemu jak i we współpracy ze znajomi bądź z ludzmi losowymi. Dark Zone. Do tego misję poboczne, potyczki, eksploracja, rozbudowa, znajdźki dodające fajne dodatkowe spojrzenie na fabułę. Do tego gra będzie rozwijana i dodawana będzie nowa zawartość, dlatego zaopatrzyłem się w wersję z Przepustką Sezonową.
Cała gra opiera się na ich serwerach i ciągły dostęp do gry jest wymagany.
Cały Nasz profil, ustawienia gry są również przechowywane na ich serwerach więc to kolejny powód, że bez neta grać się nieda, pomimo, że gra po instalacji waży prawie 40GB ☺

Tapatalk - S5
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
W takim razie trzeba kupić, ale jeszcze gta nie skończyłem + madmax i forza 6 zainstalowana czeka. Jak tu czas znaleźć.
 

Kolos28

New member
Ja również mam mało czasu a gier na PS4 mam tyle
6dead8c11bdfa4449277e6e42a1d9346.jpg


Nie mniej jednak Polecam. Obecnie w wolnym czasie ogrywam tylko The Division i Far Cry a do przejścia mam: F4, Wiedźmin, Obcy, Tearaway, Metro, fabułę Kill Zone oraz dokończyć muszę fabułe w Black Ops 3. ☺☺☺☺

Tapatalk - S5
 

Kolos28

New member
Gra nie jest liniowa ale to zupełnie inny klimat od GTA. Świat jest otwarty i chodzimy gdzie chcemy ☺

Tapatalk - S5
 

pantomima

Banned
Panowie - juz'kiedys pytalem , ale nie'dostalem jednoznacznej odpowiedzi

Czy jest na ps4 nfs w stylu nfs the run ps3 ? - wyscigi online ??
Nie musi byc nfs, moze byc cos innego ale'koniecznie w klimacie nfs the run ?
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Obawiam się że PS VR podzieli los PS Move i gier będzie jak na lekarstwo.
Sam zestaw już mnie odpycha ilością dodatkowych kabli, przystawki i zasilacza. Poza tym cena 399 euro a w PL wyjdzie standardowo ponad 2 tys. Dodatkowo do obsługi konieczna kamera nie dołączona do zestawu czyli kolejne 200 zł i kontrolery move.
 

Attachments

  • qiKDYG5.jpg
    qiKDYG5.jpg
    48,4 KB · Wyś: 28

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Na liście poniżej,znajduje się już około 80 gier współpracujących z Playstation VR,więc nie jest to mało a z pewnością dojdą kolejne :
List of PS4 Games Compatible With PlayStation VR - PlayStation 4 Wiki Guide - IGN
Poza tym,posiadacze PS4 będą mogli grać na goglach w "normalne" gry i oglądać na nich filmy.
Co do dużej ilości kabli...,to przecież nie będą używane wszystkie na raz.
Jeśli zaś chodzi o cenę,w porównaniu do konkurencji (Oculus Rift i HTC Vive) PS VR są dużo tańsze.
No ale czas pokaże jak to się wszystko rozkręci...:)
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Sczerze- to VR upadnie po roku, tak samo jak 3D filmy, PS Vita, przystawka TV, itp. Rewolucji na pewno nie bedzie. Ok. Beda "indyki" w VR. To wszystko
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Już widzę jak wszyscy lecą po PS VR, bądżmy poważni.
Pewnie przetestuje, ale na pewno nie wydam takiej kwoty.
 
Do góry