Ps4 czy warto

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A w życiu, to najlepsza gra w historii ;)
Robisz co chcesz, jak chcesz, a nie jakieś prowadzenie za rączkę, wchodzisz w krzaki, a tam ściana, a idż... ;)
 

pantomima

Banned
Tak tak , a świstak siedzi i zawija je w te sreberka ;)

To jednak kwestia gustu . Ja uciekam z daleka od tego typu gier . Bardziej oscyluje w klimatach typu Bloodborne, Dark Souls , God of war itp. ,ewentualnie doomy , Mass Effect Andromedy , takie tam .
Np. taki osobnik jak Caparzo preferuje jedynie strzelanki/snajperki ( a dajcie spokoj)z tego co zaobserwowałem :p
No co kto lubi :)
 
Ostatnia edycja:

Seizo

Active member
Bez reklam
No i bomba :p Liczyłem, że wyjdzie najwcześniej przed świętami, albo co gorsza dopiero na wiosnę 2018. Grałeś w poprzednie części?

Dali by do GTA5 jakieś dodatkowe misje, a nie pierdy jakieś.
Skupili się tylko i wyłącznie na online (no i dobrze), ale singiel aż się prosi o poboczne misje.
Rockstar to niech się teraz lepiej skupi nad RDR2, a potem mogą się zabierać za GTAVI.

Grał już może ktoś w Presona 5?? Gra zebała rewelacyjne oceny. Druga w tym roku najwyżej oceniona gra w serwisie Metacritic 94%.

PlayStation Universe - 100/100
Guardian - 100/100
God is a Geek - 100/100
GamesRadar+ - 100/100
USGamer - 100/100
TheSixthAxis - 100/100
Playstation Official Magazine UK - 100/100
IGN - 97/100
GamesBeat - 97/100
3DJuegos - 95/100
Game Informer - 93/100
Washington Post - 90/100
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Np. taki osobnik jak Caparzo preferuje jedynie strzelanki/snajperki ( a dajcie spokoj)z tego co zaobserwowałem :p
No co kto lubi :)

Gram w to co lubię, w to czym się interesuje i w miarę realne i rzeczywiste gry. Do tego wyścigi i samoloty, ale nie ma nic ciekawego do latania. Nie lubię gier z potworami ( może kiedyś serious sam bo tam tylko się leciało na pałe i ogień ) demonami i innymi tego typu ustrojstwami :popcorn:
 

pantomima

Banned
No i bomba :p Liczyłem, że wyjdzie najwcześniej przed świętami, albo co gorsza dopiero na wiosnę 2018. Grałeś w poprzednie części ?

Nie mialem styku , jedynie w demko popsztykalem .
Niby oki ale przygodowki srednio mnie jaraja.

Wczoraj przeszedłem Dark Souls 3.
Po swietach zabieram sie za dodatek Bloodborne -The Old Hunters .
A pozniej Mass Effect Andromeda chyba ;)
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Wczoraj przeszedłem Dark Souls 3.
A ja muszę zacząć ale czasu brakuje. I jak oceniasz w porównaniu do BB?

Na razie kończę Horizon i zabieram się na poważnie za Gravity Rush 2. Potem na 100 % biorę Persona 5. Oceny i recenzje tej gry mówią same za siebie. Dawno też nie grałem w dobrego jrpg z turowym systemem walk, a zapowiada się fenomenalna gra.
 

pantomima

Banned
A ja muszę zacząć ale czasu brakuje. I jak oceniasz w porównaniu do BB?

Napisałem długi,wyczerpujący post w temacie, przypadkowo stuknąłem w odswiez i mi wszystko przepadło. F.ck !

Powiem tak - co dziwne, bo wole bardziej wiktoriańskie klimaty ,to jednak DS mi sie bardziej podoba - jest lepiej rozbudowany,urozmaicony pod chyba kazdym względem ;)
 
Ostatnia edycja:

Szymek84

New member
Hej,

Zastanawiam się nad zakupem PS4. W tym samym budżecie jest też XBox One. Przeczytałem pobieżnie ten wątek, ale nie znalazłem odpowiedzi na swój problem.

Generalnie gram w gry sportowe (FIFA, NHL, NBA). Która konsola będzie lepsza?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie znalazłeś, bo nikt takiej odpowiedzi Ci nie da, szczególnie w wątku PS.
Jak grasz online, to kupuj tą konsole którą mają znajomi.
Jeżeli taki zakres gier Cie interesuje, to patrz na pada. To podstawa.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Powiem tak - co dziwne, bo wole bardziej wiktoriańskie klimaty ,to jednak DS mi sie bardziej podoba - jest lepiej rozbudowany,urozmaicony pod chyba kazdym względem ;)
A jak z poziomiem trudności? Ja przeszedłem pierwszego bossa i do tej pory gra nie stanowiła wyzwania. Jak jest w dalszej części gry?

Hej,

Zastanawiam się nad zakupem PS4. W tym samym budżecie jest też XBox One. Przeczytałem pobieżnie ten wątek, ale nie znalazłem odpowiedzi na swój problem.

Generalnie gram w gry sportowe (FIFA, NHL, NBA). Która konsola będzie lepsza?
Idź do sklepu pomacaj, pograj i sam dokonaj wyboru co lepiej ci leży. Jeżeli nie zależy ci na exach to można wziąć Xa, ale one S. Nie grubasa. Jeżeli stawiasz też na dobre gry na wyłączność, to tylko PS4.
 
Ostatnia edycja:
Do góry