PS3 Slim

Bambolo82

Banned
* PS3 Slim + NFS: Shift za 339 Euro (1 października 2009)
* PS3 Slim + 2 filmy Blu-Ray za 339 Euro (październik 2009)
* PS3 Slim + Uncharted 2 za 339 Euro (14 października 2009)
* PS3 Slim + PES 2010 za 339 Euro (24 października 2009)
* PS3 Slim + Tekken 6 za 339 Euro (4 listopada 2009)
* PS3 Slim + Assassin's Creed 2 za 339 Euro (19 listopada 2009)
* PS3 Slim + Gran Turismo 5 za 339 Euro (4 grudnia 2009)

Super. Dobrych gier na PS3 jest cały wysyp! Wspaniałe zestawy! Ceny są bardzo atrakcyjne :eek:

Myśle, że chyba premiera GT5 w 2009 r. jest przesądzona :)
 

Maxavelli

New member
Dobrze sie dzieje, bo tego typu bundle sprawia ze powyzsze gry beda do dostania za psie grosze na gieldach i allegro w wersji uzywanej :)!
 

debeef

New member
Bez reklam
czyli cena singstara też spadnie...jako że szczególnie chciałbym z bezprzewodowymi padami czeka z utęsknieniem
 

Bambolo82

Banned
Sony odniosło gigantyczny sukces z PS3 Slim.

W USA, na amazonie konsola PS3 Slim od wielu dni utrzymuje się raz to na 1, raz to na drugim-trzecim miejscu najlepiej sprzedającej się elektroniki. Widać też, że od jakiegoś czasu pad Dualshock 3 stale lepiej się sprzedaje od Wireless Pada do Xbox'a 360, co też o czyms świadczy. Oczywiście przewaga Xbox'a 360 na PS3 w USA pozostanie nadla znaczna, ale skoro cykl konsol ma się wydlużyć...

Zgodnie z tym co podało Kotaku (http://kotaku.com/5353960/the-uk-loves-ps3-slim-too), w Wielkiej Brytanii PS3 odnotowało poprawę sprzedaży o ponad 1000% i przebiło w ostatnim tygodniu sprzedaż wszystkich pozostałych konsol, w tym nawet Wii jak 3:1 (!!!). UK zawsze było bastionem Xbox'a w Europie, ale widać 249 funciaków za PS3 Slim to na prawdę okazja!

W Japonii w 3 dni sprzedało się ponad 150.000 PS3 Slim (http://kotaku.com/5353952/ps3-slim-racks-up-biggest-ps3-sales-ever-in-japan). Dla porównania, Xbox 360 potrzebował ponad 3,5 roku (ponad 1.200 dni), aby dobrnąć w Japonii do 1.000.000. Sony dobrnęło w 2,5 roku w Japonii do prawie 3.500.000 PS3 (na dzień 6 września 2009 r.). Widać Japonczycy wolą japonską konsolę i są zamożni.

W Polsce, jak klikniemy w Ceneo lub Skapiec i wybierzemy kryterium popularności, sytuacja jak zawsze: 1. PS3 2. PS2 3. i 4. PSP, i dopiero dalej Xbox Premium, a Wii słabiutko (http://www.skapiec.pl/cat/56-konsole.html). PS3 Slim już jednak wjechało do czołówki, tyle że PS3 Fat nadal dominuje, ponieważ zaczeły się jej wyprzedaże za ok. 1150 zł (!!!).

PS3 Slim za 299$ to naprawdę słodka oferta Sony. Dobry ruch dla Playstation! Zwłaszcza na Zachodzie i Japonii, gdzie 300$ to 2-3 dni pracy pracownika fizycznego.

W Polsce też pojawiła się okazja na taniego PS3 Fat (ok. 1100 zł już teraz), a za PS3 Slim + gra + pilot Sony, liczą sobie tylko ok. 1250-1300 zł.
 

Toomcat

New member
pytanie od laika w tej kwestii.
chciałem żonie na urodziny (09.09) kupić konsolę. ja sam mało gram ale w wypadku ps3 miałbym odtwarzacz BD :). czytałem na forum wiele postów ale nadal nie wiem wszytkiego o PS3.

1.czym sie różni slim od zwykłej oprócz grubości(jakieś inne pady czy coś?)
2.w slim nie chodzą gry z ps2 a w zwykłej?
3. co to jest "bitstream"
4. jak z grami piratami?

chcę to podłączyć do tego co mam w opisie + panasonic s50 w krótce (czekam na jakas promocje w Saturnie )

Proszę o pomoc bo mam mało czasu
Z góry WIELKIE dzieki
 

mataman

New member
Bez reklam
1. mniejszy pobór mocy nawet o połowe, pad ten sam
2. tez niechodzą
3. dzwięk przesyłany jest w zakodowanej formie do ampa i w nim jest obrabiany, czyli amp MUSI miec dekodery dzwieku HD przy takim ustawieniu (czyli np twój)
4. nie ma
 

cyber78

Member
Bez reklam
Toomcat napisał:
pytanie od laika w tej kwestii.
chciałem żonie na urodziny (09.09) kupić konsolę. ja sam mało gram ale w wypadku ps3 miałbym odtwarzacz BD :). czytałem na forum wiele postów ale nadal nie wiem wszytkiego o PS3.

1.czym sie różni slim od zwykłej oprócz grubości(jakieś inne pady czy coś?)
2.w slim nie chodzą gry z ps2 a w zwykłej?
3. co to jest "bitstream"
4. jak z grami piratami?

chcę to podłączyć do tego co mam w opisie + panasonic s50 w krótce (czekam na jakas promocje w Saturnie )

Proszę o pomoc bo mam mało czasu
Z góry WIELKIE dzieki

Kup Slimkę, jest to nowsza konstrukcja.
Na zwykłej też nie chodzą gry z PS2 (tylko na pierwszych modelach była taka kompatybilność, jak chcesz bardzo gry z PS2 to kup PS2)
bitstream - nie przejmuj się tym, kup Slimkę i żyj ze świadomością że to masz:p
Do dnia dzisiejszego nie udało się złamać zabezpieczeń PS3

Slim obsługuje HDMI-CEC (grubsza PS3 nie) więc jak będziesz miał TV z Bravia Sync to obsłużysz filmy za pomocą pilota od TV.
 

Toomcat

New member
Dzięki wielkie za pomoc.
teraz wiem dokładnie na czym stoje. a co do gier ps2 to moja lepsza połowa zrozumie pewnie szybko, że i w nowsze da sie pograc choć nie bedzie ich tyle ,a nie bedzie musiała wydawać na odtwarzacz BD (a juz wie ze bedzie taka potrzeba).
pozdrawiam
 

mietek099

New member
Natomiast ja gratuluję żony ;] Niestety nadal rzadkością jest, że płeć piękna toleruje nasze wspaniałe hobby. Ja na szczęście również trafiłem na taki skarb jak Ty ;]
 

Toomcat

New member
wlasnie wpadła mi w oko informacja na stronie sklepu avans ze ps3 to HDready("Obsługa formatów obrazu 480i/480p/720p/1080i/1080p,Możliwość aktualizacji oprogramowania")
gdzie tu sens?
 

MMrozo

New member
Toomcat napisał:
wlasnie wpadła mi w oko informacja na stronie sklepu avans ze ps3 to HDready("Obsługa formatów obrazu 480i/480p/720p/1080i/1080p,Możliwość aktualizacji oprogramowania")
gdzie tu sens?
IMHO nie widzę nić nielogicznego. HDReady jest to określenie zgodności ze standardem HDTV.
 
Do góry