PS3 i neo, ale niecodziennie

Laps

New member
Szukając w internecie odpowiedzi na moje pytanie, natknąłem się na wiele problemów dot. neo i ps3

moj ps3 wykrywa połączenie z liveboxa, tylko, ze hasło WEP, które działa na kompie, nie śmiga na psie.
Znaczy, działa, zaczyna wtedy szukac a po dluzszym czasie pisze "connection timeout". Co robić? Czy router okaże się niezbędny?
 

debeef

New member
Bez reklam
wpisz wep dużymi literami jeśli to nie pomoże wprowadź w konfiguracji swoją nazwę wep i ją wprowadź (wtedy będziesz pewny, że nie pomyliłeś się przy wpisywaniu...acha są ograniczenia w literach przy haśle wep.
 

Rufi-PS3

New member
Też miałem ten problem. Gdy konsola będzie szukać dostępnych sieci, na modemie przytrzymaj przycisk REG aż ikona sygnału (pierwsza od prawej) zacznie migać. Ja wpisałem klucz WEB małymi literami i było dobrze. Jeśli problem będzie dalej występował, zadzwoń na infolinie może oni coś pomogą :rolleyes:.
 

Laps

New member
na pewno tylko przycisk? bo siec znajduje, tylko hasla duzymi literami nie przyjmuje :\ no nic, spróbuje napisać małymi, a jak to nie zadziała, nacisne tego REGa.
 

debeef

New member
Bez reklam
naciskaj, naciskaj to o to chodzi też tak miałem, ale to było dwa lata temu więc mi uleciało, a zmiana hasła to też dobry pomysł, bo przynajmniej nie trzeba go potem szukać
 

gfunkmaster

New member
haslo moze byc malymi , nie trzeba go szukac bo jest na naklejce na liveboxie , ale zawsze mozna zmienic na szyfrowanie WPA co jest napewno wygodniejsze (mozna to zrobic w menu konfiguracyjnym liveboxa) ....... w ps3 wpisujesz haslo i zanim nacisniesz zeby polaczylo wciskasz REG , powinno dzialac
 
Do góry