PS3 czy Stacjonarny

robo55

New member
Żeby ktoś nie myślał sporo już sobie poczytałem na tym forum o zaletach i wadach każdej z opcji. Myślałem, że problem bedzie dopiero jesienią, ale trochę dzięki szczęści mam do wydania 1700 zł i muszę się na coś zdecydować. Dlaczego pytam skoro tyle już napisano na ten temat - po prostu chę podać swoje jakieś tam warunki i wymagania i poznać opinię ludzi nie tylko grających.
Tak więc jeśli chodzi o telewizor to zakupiłem sobie phila 8404, a plazma poszła do sypialni. Oba tv 42 cale. Czas poświęcony grom to jest powiedzmy 2:8 w stosunku do oglądanych filmów tzn. gram, ale sporadycznie z prostej przyczny nie ma, aż tyle czasu, a poza tym lubie strategie w czasie rzeczywistym lub football manager, a do tego przewidziany jest komp, który przy okazji jest dobrze wypasiony geforce 260 itp. Na telewizorku oprócz sygnału cyfry oglądam sobie sporo (2-4 filmów dvd tygodniowo).
No i reasumując to wszystko powstaje pytanie panasonic bd 80 czy ps3. Do kina domowego nie podepnę chociaż ma dopiero 4 lata to z wejściami katastrofa.......Pozostaje hdmi bezposrednio do tv lub połączenie po optycznym lub koloksj. Jeśli coś można dodatkować powiedzieć to to, że słyszałem, że na moim tv występuje input lag - chociaż w życiu na żywo tego zjawiska nie widziałem. Tak szczerze mówiąc to na ps3 też w życiu nie grałem......a korci mocno. Wątpliwości moje budzi też skalowanie dvd, które ponoć na stacjonarnym jest rewelacyjne, a na ps 3 do kitu......Mówie ponoć bo też tylko o tym czytałem......ale sporo dvd jednak oglądam. A może to całe skalowanie to po prostu ściema i nie warte jest uwagi.........Jak zwykle licze na forumowiczów...... Z góry dzięki za wszystkie opinie.......
 

wasylhh

New member
Bez reklam
Ciezki wybor...Musisz sam wiedziec czy chcesz zagrac w takie gry jak Killzone 2, MGS4 (niesamowite dzielo), niedlugo Uncharted 2, Heavy Rain czy GOWIII. Czy chcesz tylko ogladac filmy, a te gry ogladac w internecie. Propo skanoowania DVD to owszem odtwarzacz BD wypada lepiej ale PS3 nie zostaje az tak z tylu...Ja osobiscie mam PS3 i LG BD 370, ale z konsoli jestem bardzo zadowolony. Wybor nalezy do ciebie, ale ja bym bral PS3 ze wzgledu na zblizajace sie gry. Oczywiscie PS3 tak samo jak odtwarzacz polaczysz optykiem.
P.S. A moze xbox 360 i odtwarzacz BD? W cenie sie chyba zmiescisz.
 
Do góry