PS Move - Jednak droga zabawa...

Peek

New member
Bez reklam
Witam

Znamy polskie ceny PlayStation Move - PS3 Site Polska

playstation_move_final_design.png


Zestaw potrzebnny do zagrania w KAŻDĄ grę na PS Move:
- 2x PS Move
- 1x Navigator
- 1x PS Eye

Już na zwiastunach były widoczne gry korzystające z dwóch Move.

Znamy polskie ceny PS Move, które niestety zabijają... Pełna lista cen:

- Move (z kulką) 149
- Navigator (z analogiem) 99
- PS Eye (kamerka) ok 100

Proponowany przez Sony zestaw:

- Move + PS Eye + dema gier (w Ameryce pełna wersja Sports Champions) 219
(do tego należałoby dokupić navigator za 99 oraz drugie Move za 149 - Razem 467!!! A gdzie do tego jeszcze gra!!!)

- Wszystko kupić osobno bez dem czyli:
2x149+99+100=ok 500zł!!!!

Śpiewem przyszłości jest też stacja dokująca, ale ją już zostawmy póki co... Jak widać PS Move wcale nie jest tanie, jeśli chce się kupić cały zestaw tak, żeby się później nie zdziwić, że są potrzebne 2 różdżki.

Fanem pomysłu dla casuali - Kinect nie jestem (mam X360, ale już wiem, że nie kupię), ale w tym wypadku jego (wydawałoby się astronomiczna) cena - 500zł jest taka sama jak Move...

Ehh Sony... A miało być tak pięknie...
 
Ostatnia edycja:

pejotpe

New member
Bez reklam
Nie jest tak źle - spodziewałem się ceny 400-500PLN za komplet (typowa cena pierdółki od Sony do sterowania to150-200PLN). Kupię jak wyjdzie na to trochę ciekawych gier - w innym wypadku nie warto...
 

Peek

New member
Bez reklam
No tak, ale 5 stówek to niemały wydatek, ja też kupię, bo przebija i Kinecta i Wii, ale mimo wszystko to kupa forsy.

A gdzie tu jeszcze kasa na stację dokującą:
500x_movecharger.jpg


Czy przystawka w kształcie pistoletu przydatna w fpsach:
500x_ps3_move_shooting.jpg
 

Peek

New member
Bez reklam
Generalnie są chyba 3 wyjścia:
- Starać się nadążać za nowościami typu Mafia II czy Crysis 2, a Move dokupić na wiosnę.
- Kupić Move i cieszyć się póki co małą ilością gier na niego, a odpuścić hiciory.
- Nadążać za nowościami a cały zestaw PS Move kupić... na raty!!! (50zł miesięcznie to mało uciążliwa kwota)

I 3 wyjście jest chyba najlepsze i na 90% tak zrobię.
 

premek111

Active member
Bez reklam
Rezygnacja z hitów raczej nie wchodzi w gre , wiec faktycznie 3 wyjście jest najlepsze :smile:
Oprócz tych które wymieniles do tego dochodzą F1 2010 ,CoD BO,MoH, GT5 ...
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Gdyby wydali na to StarCraft 2 i The House of the Dead Overkill 2 to mógłbym się zastanowić za mniejszą cenę :roll: A tak to kierunek piec.
 

Peek

New member
Bez reklam
Ja tak jak pisałem najprawdopodobniej kupię Move na raty, by nie rezygnować z hitów jesieni. 50zł kwota mało uciążliwa a kilka hitów kupię.

Zobaczymy z resztą, może Media Markt zaproponuje jakieś ciekawe zestawy.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Jak dla mnie cena nie jest wysoka.
Navigatora z powodzeniem zastąpić można DualShockiem więc 100 zł odpada na starcie.
Do tego kamerkę sporo ludzi już ma, zawsze można kupić np. Eye Peta i może wyjdzie troszkę taniej :)

Najlepiej mają osoby mające już kamerkę, w tym momencie dwie różdżki to koszt 300 zł czyli 50% więcej niż za DualShocka.
Moim zdaniem wyśmienita cena.

Pozdrawiam,
 

Peek

New member
Bez reklam
A jak dla mnie dobra cena to by była:

- PS Move 99
- Navigator 69
- PS Eye (w tym momencie) 49

Co daje nieco ponad 300 za pełen zestaw.
 

tegu82

New member
ja jednak chyba zakupie, widzialem filmik z wykorzystaniem tych zabawek z gra Heavy Rain i musze powiedziec calkiem calkiem
 

Peek

New member
Bez reklam
Zakupić to zakupi chyba prawie każdy. Kwestia teraz czy później? Ja jednak postaram się wziąc na raty cały zestaw.
 

yarcoos

New member
Uuu drogo; kamerke mam, a paleczek poszukam na ebayu- zobaczymy co proponuja w Hongkongu :razz:
Swoja droga ciekaw jestem, czy nie bedzie (jak do Wii) podrob owego asortymentu...
 

Peek

New member
Bez reklam
Dla mnie Move to absolutny must have, dlatego postaram się kupić, ale zobaczymy jakie ceny i zestawy zaproponują polscy dystrybutorzy jak Media Markt czy Saturn.
 

tomiga

New member
Moim zdaniem ceny sa rozsadne (czytaj przewidywalna). I podzielam opinie Masty ze na poczatku wystarczy Move z (galka) za 149pln.
 

Peek

New member
Bez reklam
Chyba kamera PS Eye a nie Eye Toy..

Ale dobry jest zestaw w rogu!!!

Zestaw Move + PS Eye + dema + Navigator w osobnym blistrze 280zł!!!! Co daje nam oszczędność:

Sugerowana cena Sony

220+100=320

Cena Ultima

200+ 80= 280

Czyli 4 dychy to całkiem nieźle późnie by się dokupiło drugie Move i gitara.
 
Do góry