PS 3 a TV Plazma Panasonic Viera TH-42PY80

k0val

New member
jeśli chcesz naprawdę wycisnąć najlepszy obraz na ps3 to zdecydowanie odpuść sobie plazmy...Z mojego doświadczenia wiem że plazma z ps3 to nie zbyt dobre połączenie na lcd o niebo lepiej sie gra
 

Sebolex18

New member
W końcu musze napisać bo już totalnie nie wiem co mam zrobić. Analizuje cały czas wszystkie Wasze posty od wczoraj i mam starszny dylemat bo nie wiem co najbardziej bedzie pasowac by w pełni delektować sie ps3. Na początku chcialem kupić lcd model Sharp LC-37XL8 ale jednak mam sie bardziej ku plaźmie bo czerń w moim obecnym lcd faktycznie jest do bani i nie chce znowu byc niezadowolony. Waham sie teraz miedzy Panasonic TH-42PY80 P a modelem wyższym Panasonic TH-42PY85 P bo nie wiem czy warto jest faktycznie doplacać te 500-600zł. Aha od tv dzieli mnie max 2,5 m wiec chyba 42 cale powinny starczycz czy nie?? :confused:
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
anield napisał:
Mam pytanie z innej beczki zastanawiam sie nad dwoma kablami HDMI i nie wiem który wybrać prosze o pomoc
Pierwszy to kabel z firmy DA VINCI
http://www.allegro.pl/item488011758_..._hi_ end.html

a drugi z firmy Prolink
http://www.allegro.pl/item490786623_...lassic_hq.html

kabel bedzie słuzył tylko do podłączenia PS3 z Panasonic TH-42PY80P

Za wszystkie odpowiedzi na moje pytanie z góry dzieki:)

Da Vinci to jest nazwa modelu, a firma go produkujaca to Alphard
 

Klisman1987

New member
Witam mam tego panasonica od pol roku. Porównywałem go z lcd sony w4000 i z 2 plazmami samsunga i moge tylko stwierdzić ze panasonic nie ma konkurenci. Wszystko zależy od ustawień osobistych i wielu innych czynników. Mam podłączona pod niego konsole ps3 i obraz jest doskonały. Granie na tym tv to czystą przyjemność o filmach blue ray nie mówię bo to jest kosmos. Czarny to jest czarny a nie szary jak w lcd. Nie zauważyłem żadnego wypalania sie pikseli. Gram bardzo dużo i nic mi sie nie wypalilo. Telewizja również wygląda bardzo dobrze a mam narazie zwykły dekoder cyfry+. Boję sie pomyśleć jak będą wyglądać kanały hd na tunerze fergusona hf 8900. Zdecydowanie polecam ten model panasonica. Przewyższa wszystko co do tej pory widziałem. Jesli ktos ma jakieś pytania chętnie odpowiem.
 

brx

New member
Co do wypalania. Mam od roku 42PY85. Od jakiegoś czasu zacząłem zauważać drobne powidoki. Widoczne jest to tylko przy całkowicie czarnym ekranie (np. podczas przejść między scenami) i tylko po uruchomieniu tv. Jednak Panas nie poradził sobie z tym problemem do końca, jak się głośno reklamował.
Co do jakości obrazu. N-ka, blu-ray - powalające. :mrgreen:
Szczerze polecam.
 
Do góry