Przewód HDMI

pomyslowy

New member
Witam, nie wiem czy w dobrym wątku wpisuję. Mam pytanie o przwód HDMI - czy można go naprawić? przewód jest dł 10m i mniej więcej w 1/3 prawdopodobnie jest przrwany, czy mozna go przeciąć i polutować?

proszę o odpowiedzi.
 

ivf

New member
możesz próbować lutować, jednak przy takiej długości na zbyt wiele bym nie liczył.. w sumie zależy do jakiego standardu chcesz go wykorzystać. jeśli do fullHD to wg mnie będzie kicha na 99%, jeśli do standardowego dvd to MOŻE i masz jakąś realniejszą szansę..
 

krosmen67

New member
Problem POMOCY!!!

Witam! Ja w odpowiedzi mam taki problem : :confused:od tygodnia mam tuner n nbox recorder i nowy tv samsung 656 i po połączeniu tunera z tv kabelkiem HDMI na tunerze wyskakuje komunikat " Problem z HDCP" !!! Byłem w salonie n i tam chodzi u mnie za chiny!!! MIAŁEM KABELEK hdmi 1,3 ZA 80 zeta w soalonie powiedzieli żeby kupic tanszy wymieniłem na tańszy i również nic z tego Dzwoniłem na info n-ki /15 minut z komórki sit!!/ Kobitka powiedziała że niektóre tv mogą miec problemy z tym i żebym połączył kablem komponentem. Co mam robić czy jest jakieś inne rozwiązanie o którym nie wiem POMOCY :sad:
 

noonam3

New member
Spotkałem się z podobnym problemem, po uruchomieniu nboxa połączonego przez hdmi wyskakiwał czarny obraz i krzyczało coś o hdcp. Rozwiązanie było banalne...wystarczyło wcisnąć ok na pilocie od tunera, obraz się pojawiał i wszystko było ok :)
 
Do góry