Przesunięcie obrazu LG37Lg3000

Gregor1890

New member
Witam nie jakiś tydzień temu kupiłem tv taki jak w temacie z głównym zamierzeniem wykożystania go jako monitor na początku wszystko było świetnie podłączyłem go kablem RBG i było wszytko dobrze używałem rozdzielczośći 1280x768 aż tu nagle podkusiło mnie zeby zmienić na wyszą w laptopie i od tego czasu zaczeły sie schody obraz się przesunoł na w prawo i po lewej stronie jest około 15 cm czarnego tła z czerwona pionową kreską na 1~2 pixele.próbowałem już wszytkich opcji rozdzielczośći i nic dalej tam samo jednynie przy rozdzielczości 800x600 ustawionej na laptopie obraz jest po lewej stronie dobrze lecz w tym wypadku po prawej jest luka 3 cm czarnego obrazu.Co może byc przyczyna przeinstalowałem już system na laptopie i dalej to samo próbowałem podpiąć inny komputer i było wszytko dobrze co prawda nie przy rozdzielczości 1280x768 ale obraz dolegał do kazdej krawędzi tv. Co może być przyczyna ? zauważyłem też ze gdy w ustawieniach ekranu daje resetowanie to przez moment wszytsjo jest dobrze a po chwili po mrógnięciu obrazu dalej powstaje efekt przesunięcia
 

Gregor1890

New member
Nie posiadam innego wyjścia w laptopie tylko RBG niestety dziś kupie jeszcze inny kabel RBG ale wątpie zeby to była wina kabla. Macie jeszcze jakies sugestie ?
 
Do góry