Przejściówka czy nowe głośniki?

mcfly2305

New member
Witam.
Jako, że nie bardzo orientuję się w tych sprawach mam do was pytanie.

Mam Plazmę Samsunga PS51E550.
Jak się okazało po rozpakowaniu telewizor nie ma wyjścia słuchawkowego (mimo, że w instrukcji i w specyfikacjach jest ono wymienione. Pisałem w tej sprawie do Samsunga ale kontakt urwał się kiedy wysłałem im zdjęcie panelu tylnego).

Do podłączenia dźwięku więc pozostaje wyjście optyczne. Na razie nie stać mnie na jakieś dobre kino domowe więc chciałem podłączyć do TV zwykły zestaw 2.1 Creative który leży w szafie i się kurzy.

Czy jest jakiś sposób aby podłączyć takie głośniki do tego TV? Głośniki posiadają tylko kabelek z końcówką 3,5".

Jeśli nie ma sposobu może polecicie mi jakiś zestaw powiedzmy do 800zł tak aby dało radę podłączyć go do telewizora tak aby uzyskać dźwięk lepszy niż wbudowane głośniki.

Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc.
 
Ostatnia edycja:

chudyxxx

New member
może głupie pytanie ale czy sprawdzałeś czy nie masz wyjścia słuchawkowego z boku tv? Bo telewizory z którymi miałem styczność miały to wyjście z boku w celu łatwego podłączania (nie wyobrażam sobie podpinania słuchawek z tylu tv powieszonego na ścianie)
 

mcfly2305

New member
:) sprawdzałem dokładnie - we wcześniejszym modelu Samsunga (bodajże LE40C550 było z tyłu TV), tutaj nie ma na pewno.
 

mcfly2305

New member
Zapewniam, że ten model nie ma wyjścia słuchawkowego.
PS51E550

Zamówiłem przejściówkę dam znać czy będzie ok.
 
Do góry