Przejście po HDMI do TV w RX-V673

tomekv1

New member
WItam;
Chciałem się podłączyć z innym pytaniem. Dopiero kupiłem Yamahę RX-V673 i po podłączeniu kilku urządzeń do HDMI w tunerze, po wyłączeniu tunera nie przepuszcza mi sygnału np. z tunera satelitarnego na TV. Proszę o pomoc!
 

tomekv1

New member
Dzięki. Jeszcze jedno pytanie. Przy ustawieniu parametrów głośników za pomocą YPAO - (mikrofon), wyskakuje mi błąd E-6. Prawdopodobni z tego powodu, że nie mam głośniczków efektowych-przednich. Mam podłączone tylko efektowe tylne czyli 5+1 a nie 7+1. Konfiguracja dochodzi do 35% i wyskakuje błąd. Mozna to jakoś ustawić na 5+1 aby ta konfiguracja przebiegła do konća?
 

werf

Active member
Bez reklam

Attachments

  • 673.jpg
    673.jpg
    764,6 KB · Wyś: 1065

tomekv1

New member
Znalazłem ustawienia głośników w konfiguracji. Mam włączone głośniki surround tylne-które mam i przednie-których nie mam. Jak wyłącze surround przednie to tylne też mi giną (na ekranie.) ???
 

werf

Active member
Bez reklam
Zostaw w spokoju konfiguracje

Podłącz głośniki tak jak ci napisałem potem podłącz mikrofon Ypao i zrób klik ...gotowe
 

tomekv1

New member
Sorry werf, możesz jaśniej napisać o co chodzi z typ podłączeniem po/pod terminal-e? Dla mnie to nowa zabawka, stara yamaha była ubozsza i nie było problemów.
 

pineko

New member
Masz podłączyć głośniki efektowe pod Sorround L/R a nie pod Sorround back/Bi Amp i wszystko będzie śmigać. Terminal jest to określenie tych gniazdek w które podłączasz głośniki.
 
Do góry