przegladarka w serii LM

ralf_k

New member
Witam jak dziala przegladarka w tym tv otwieraja sie strony z np telewizja na zywo i bez problemu mozna ogladac programy? chodzi o np strone weeb.tv
 
Ostatnia edycja:

Pabliq

New member
Da się z niej korzystać jako alternatywy. Co do multimedii na tej przeglądarce to jest różnie. Na pewno nie działają multimedia w przeglądarce, które wymagają silverlight np. tvn player. Strony z multimediami, które wymagają flasha działają tak sobie. Nie działa np iplex.pl, trzyba zaakceptować jakąś tam wtyczkę i przekierowuje na stronę gdzie jest błąd. Jak chcesz to napisz jakie strony by cię interesowały to mogę spradzić.
 

luki82

New member
U mnie na 42LM620S po kliknieciu na jakikolwiek kanał pokazuje się czarny ekran - więc odpowiadając - nie działa.
Na stronie kinomaniak.tv wygląda jakby film chciał się załadować po czym wyskakuje błąd o braku pamięci i przeglądarka się zamka

pzdr
Łukasz
 

PLANETA

New member
U mnie na 42LM620S po kliknieciu na jakikolwiek kanał pokazuje się czarny ekran - więc odpowiadając - nie działa.
Na stronie kinomaniak.tv wygląda jakby film chciał się załadować po czym wyskakuje błąd o braku pamięci i przeglądarka się zamka

pzdr
Łukasz
Potwierdzam u mnie podobnie jest , może to kiedyś zrobią .
 
Do góry