przeglądarka internetowa w PS3

ps_user

New member
Bez reklam
Też mam kilka kont pocztowych. Wszystkie zadziałały :krol:
I niech kolejny update FW przyniesie nam "Ogonki" ;)

Edit:
Do każdego maila dostałem potwierdzenie z nadanym numerem sprawy ;)
Profesjonalne podejście!
 
Ostatnia edycja:

blackholesun

New member
greczko napisał:
Tak więc poniżej znajdziecie gotowca wysłanego przeze mnie do helpdesku w Wielkiej Brytanii. [...]
do: help@uk.playstation.com

Wysłałem swój tekścik na powyższy adres. Miła Pani poinformowała mnie mailem, że nie świadczą supportu dla Polski, oraz że powinienem się skontaktować z polskim supportem. Ma ktoś stosowny email? Bo na stronie pl.playstation.com jakoś emaila nie widzę.
 

Buziek9

New member
Witam. To może ja przedstawię swoje zdanie ;)
Przeglądarka nie jest taka najwolniejsza, męczyć może jedynie brak obsługi niektórych skryptów - np rozjeżdża się picassa. Jeśli chodzi o polskie litery, to jeśli czytam to mam wszystkie, od ą po ź i ż. Niestety gdy chcę pisać, to już tak różowo nie jest. Ogólnie uważam, że do przeglądania pierdół typu nk, wp, onety itp, jest wystarczająca, nawet zdjęcia na portalach typu oph ogląda się dosyć wygodnie, filmy na yt też nie sprawiają problemu. Troche wprawy i nawet surfowanie po internecie za pomocą pada staje sie w miarę wygodne. Kolejną drobną wadą jest ograniczona liczba zakładek, ale w końcu z tym można sobie poradzić.
Pozdrawiam.

PS. Mam neta z upc, 10mb.
 

szynas222

Member
Witam. To może ja przedstawię swoje zdanie ;)
Przeglądarka nie jest taka najwolniejsza, męczyć może jedynie brak obsługi niektórych skryptów - np rozjeżdża się picassa. Jeśli chodzi o polskie litery, to jeśli czytam to mam wszystkie, od ą po ź i ż. Niestety gdy chcę pisać, to już tak różowo nie jest. Ogólnie uważam, że do przeglądania pierdół typu nk, wp, onety itp, jest wystarczająca, nawet zdjęcia na portalach typu oph ogląda się dosyć wygodnie, filmy na yt też nie sprawiają problemu. Troche wprawy i nawet surfowanie po internecie za pomocą pada staje sie w miarę wygodne. Kolejną drobną wadą jest ograniczona liczba zakładek, ale w końcu z tym można sobie poradzić.
Pozdrawiam.

PS. Mam neta z upc, 10mb.

Oki wiec jak to jest??? Polskie litery sa w necie w stronach typu onet czy wp. Tylko nie ma polskich liter podczas pisania np mail:) A mozna gg zainstalowac na ps3 slim??
 

szynas222

Member
jeżeli chodzi o instalację gg - to nie wiem, ale działa napewno WEBgadu

Mam pytanie jak to jest z przegladarka internetowa w ps3:) Czy polskich liter nie ma wogole jak sie czyta strony np onet.pl czy po prostu nie ma ich jak sie pisze mail??nie ma szans zeby to nie zmieniono?? I byly te polskie znaki?? Narazie wysalem tego maila do suport anglia ale kaza sie z polskim kontaktowac...
 

1martin2

New member
chciałbym spytać ogólnie o funkcjonalność przeglądarki internetowej w ps3.Jak to w chwili obecnej wygląda w praktyce?wszystkie strony da się przeglądać?Wiem,że youtube itp itd to śmiga ale jak jest z polskimi stronami?da się je przeglądać?bo chyba dawniej nie było polskich znaków,a czy teraz są?bo jeżeli polskich znaków by nie było ale na takiej zasadzie
np. złącze = zlacze to wtedy jeszcze pół biedy,natomiast gdyby w ogóle zamiast polskich znaków byłyby np jakieś japońskie krzaczki to wtedy trochę lipa,bo zależy mi właśnie na przeglądaniu polskich stron

pozdrawiam
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
do neta to laptop lepszy - sporo sony musi poprawić - flesha nie ruszy, inne formaty tez będą problemem - no i klikanie pilotem lub padem to męczący sport a klawisze drogi gips :krol:
 

1martin2

New member
filmy online

niedawno podłączyłem sonke do netu i muszę przyznać,że jestem pozytywnie zaskoczony przeglądarka internetową i jej funkcjonalnością,wiadomo,że to nie komp ale stronki można przeglądać swobodnie.Chciałbym zapytać czy może ktoś polecić jakąś stronę z bazą filmów do oglądania online,
coś typu ipla (do której jest dostęp z menu konsoli),może ktoś zna jakąś stronę w stylu seans24 (idzie się tam zalogować ale przy próbie obejrzenia filmu ''ten format nie jest obsługiwany''),ogląda ktoś filmy online na ps3?

pozdrawiam
 
Do góry