Przegląd linii telewizorów 2015 firmy LG-> pełny opis specyfikacji telewizorów OLED , UHD , FHD.

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Tuner na pewno ma , kodek HEVC też więc nie powinno być problemów z odbiorem. Ze strony LG

; Dekoder 4K 60P HEVC
Telewizor LG ULTRA HD jest wyposażony w dekoder HEVC, który pozwala na uzyskanie kryształowo czystego obrazu oraz odwzorowanie ruchu z prędkością 60 klatek na sekundę. Teraz można cieszyć się nieskazitelnym obrazem o wspaniałej rozdzielczości i perfekcyjnych kolorach, nawet podczas oglądania treści przesyłanych strumieniowo z Internetu lub odtwarzanych z zewnętrznego urządzenia. Niezależnie do źródła treści, telewizor pozwala na bezproblemowe oglądanie obrazu o najwyższej możliwej jakości ; .
 
Ostatnia edycja:

Mikrus1

New member
Witam serdecznie .
Nie wiedzialem gdzie zadać pytanie wiec napisze je tutaj . Otóż mam dylemat ,
Jestem zainteresowany kupnem tv lg .moja uwagę Zwróciły nastepujące modele:

42LF652v
40UF695v
43UF680v

Jeżeli chodzi o cene , to te pierwsze dwa sa prawie w tym samym przedziale cenowym , 42lf652v zaczyna sie od 1800zl a 40uf695v 2000zl, natomiast 43uf680v to koszt ok2200-2300zl chciałem Was spytać jaka Jest różnica miedzy tymi modelami ? Z tego co zdążyłem sie dowiedzieć to jedynie ultra hd. Jeżeli jest to jednak jedyna różnica to chyba warto zainwestować te 2 stówki a moze 4 do 43uf680v i mieć to samo ale z ultra hd .? Nigdzie nie mogłem znaleźć informacji o tych telewizorach ani żadnego porównania wiec zwracam sie do Was bardzo proszę o pomoc i z gory dziękuje wesołych swiat .
 

laszek

New member
Witam serdecznie .
Nie wiedzialem gdzie zadać pytanie wiec napisze je tutaj . Otóż mam dylemat ,
Jestem zainteresowany kupnem tv lg .moja uwagę Zwróciły nastepujące modele:

42LF652v
40UF695v
43UF680v

Jeżeli chodzi o cene , to te pierwsze dwa sa prawie w tym samym przedziale cenowym , 42lf652v zaczyna sie od 1800zl a 40uf695v 2000zl, natomiast 43uf680v to koszt ok2200-2300zl chciałem Was spytać jaka Jest różnica miedzy tymi modelami ? Z tego co zdążyłem sie dowiedzieć to jedynie ultra hd. Jeżeli jest to jednak jedyna różnica to chyba warto zainwestować te 2 stówki a moze 4 do 43uf680v i mieć to samo ale z ultra hd .? Nigdzie nie mogłem znaleźć informacji o tych telewizorach ani żadnego porównania wiec zwracam sie do Was bardzo proszę o pomoc i z gory dziękuje wesołych swiat .

Przyłączam się do pytania....
Z tego co wiem to 2 ostatnie modele są bez 3D
 

outcastno1

New member
Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź.
Mnie to właśnie bardzo mocno dziwi. LCD i coś takiego (zresztą chyba nawet w plazmach aż tak to w większości nie wyglądało). Ale nadal chcę posiadać ten model TV, bo jeśli tylko będę go mógł mieć bez tych powidoków, to jest to bardzo dobry sprzęt. Nie chcę niczego innego. Ale najwidoczniej zjawisko to nie dotyczy tylko mojego egzemplarza, bo poszedłem do MM i tam w innej wielkości ekranu jest dokładnie to samo (a sprawdzałem wiele razy i dokładnie). Jeśli więc więcej właścicieli tegoż modelu potwierdzi to samo, co Ty, to najwidoczniej tylko (i aż) jakaś konkretna partia wyszła do sprzedaży z nieudaną matrycą.

Witam u mnie tez tego nie widze moze cos nie halo masz z tv, pozdro.
 
Do góry