Proszę się nie śmiać - ampli do 1000 zł? :)

didik32

New member
Witam,
Poszukuję najlepszego za te marne pieniądze amplitunera który zastąpiłby mój wysłużony wzmacniacz Diory. Inwestuję też w nowy telewizor, więc ważne dla mnie żeby miał HDMI do połączenia "n", dvd i kompa...
Znalazłem Sony STR-DH500- nada się na cokolwiek?
Jakieś inne propozycje?
Na razie i tak pójdzie tylko na dwóch starszych kolumnach "Briliant" ;)
Pozdrawiam
 

krisder

New member
Bez reklam
Ciężko doradzić coś sensownego za tę kwotę, ale zastanawiam się do czego potrzebujesz HDMI. Jeżeli zamierzasz kupić telewizor to wystarczy po HDMI podłączyć wymienione urządzenia do telewizora. Jak wiesz dekoder "N" posiada wyjście optyczne do przesyłu dżwieku cyfrowego wielokanałowego. Pozostałe klocki na pewno mają wyjście optyczne lub coxal. Piszę to bo chcę Ci uświadomić że może lepiej kupić dobrej klasy ampli używany za mniejszą kasę i może zestaw głośników. Za około 1000pln kupisz najniższy model ampli ale z parą kolumn to HDMI jest w zasadzie zbędne, chyba że w niedalekiej przyszłości zamierzasz nabyć bluraya.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
możesz spokojnie kupić ampli JVC 411 . Ma wszystko co potrzebujesz łącznie z USB i mieści się w klasie cenowej.
 

Kaszan

New member
Napisz jakie masz dalsze plany odnosnie rozwijania zestawu? Plaujesz dokupić kolumny z czasem? jesli tak, to stereo czy 5.1? Chcesz czegos perspektywicznego do podłączenia blu-ray za jakiś czas? Będziesz słuchał na tym muzyki? z Drugiej ręki można wyrwać np na allegro Denona 1908- ostatnio był za 950zl. Ma hdmi, odbiera przez niego nie tylko obraz ale też dźwięk. Problem tylko zeby trafić, na jakąś okazję.
 

didik32

New member
Na razie tylko stereo, kolumny 5.1 dopiero za 2-3 lata jak się uda lokal zmienić na większy...
Muzyki słucham.
Blu-ray docelowo będzie, ale za jakiś rok dopiero.
Niestety ampli/wzmacniacz muszę kupić już teraz, bo Diora padła.
Aha - radio nie ma dla mnie znaczenia - nie słucham :)

Wolałbym coś nowego kupić, bo z używanym sprzętem bez gwarancji różnie bywa...

krisder ma rację, HDMI jednak nie jest konieczne skoro pojdzie bezpośrednio do TV.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
JVC jest srebrny -
104959_rx-d411s_e.jpg


Ale masz nowy i extra model.
Wejdź na priw - dostaniesz ofertę cenową
 
Ostatnia edycja:
Do góry