Prosze o rade! Pilne:) Jaki model 50 calowy!

mlody19881

New member
Tak wiec po około 4 miesiącach moje użytkowania mogę stwierdzić ze nie mam sie do czego przyczepić jeśli chodzi o ten model LG. Jedyny mankament to jednak pojawienie sie lekkiego buczenia,prawie wogolenie nie zauwazalnego (jedynie nocą przy podejściu pod TV). Jeśli chodzi o obraz to poprostu wymiata,nie mówiąc juz o filmach blu-ray. Kupiłem telewizje na kartę HD i mimo ze mi ja odradzali,to z pełnym zadowoleniem i pewnością stwierdzam ze odbiór jest kozacki. National georgaphic HD poezja,stwierdzam nawet ze TVP HD ma lepsza jakość obrazu niż TVN HD na tym telewizorze. Chciałbym dodać ze mój szwagier kupił sobie gdzieś tydzien temu telewizor LED LG 47 cali LH900 czy coś takiego oraz cyfrę plus. I powiem wam ze jakościowo jest o wiele gorsza od TNK HD. A obraz na mojej plazmie jest o niebo lepszy. Z tego co pamietam ja za swój zapłaciłem 2850 a oni za swój 3500 podajrze i to na dodatek wystawowy. Wiec tak jak i na poczatku tak i teraz polecam model LG PK350. w razie pytań walcie śmiało,postaram sie odpowiedzieć. Pozdrawiam
 

cactusek

New member
Bez reklam
Większość kanałów TNK i Cyfra mają wspólne i pisanie o różnicy jakości obrazu ze względu na platforme cyfrową to nieporozumienie, chyba że ocenia się same telewizory bo nie ma różnicy w żródle sygnału np TVNów lecących z cyfry i lub nki bo to ten sam sygnał.
 

cactusek

New member
Bez reklam
Twój post i opis można było zrozumieć w ten sposób że ludzie odradzali ci zakup TNK ze wzgledu na słabszą jakość sygnału...
 

TheArt

New member
Dodam od siebie że te buczenie w Samsungach to wymysł Internetowych fachowców, którzy nigdy plazmy nie mieli i mieć nie będą ;). Mam Samsunga przed sobą i nic nie mówi do mnie tylko grzecznie wyświetla HDTV.
 

cactusek

New member
Bez reklam
No niezły tekst, ja Samsunga miałem u siebie przez tydzien w domu i oddałem z powodu buczenia, kilka innych plazm tego producenta obsłuchiwałem w cichych pomieszczeniach i nie znalazłem całkowicie cichego. I co ? Jestem internetowym specem ?
Podczas oddawania C550 goście ze sklepu włączyli na magazynie z ciekawości i potwierdzili że sami by oddali bo wkurzające to jest.
Więc weź sobie przemyśl te swoje rewelacyjne wnioski. Albo poczytaj forum AVS i zobacz jaki procent ludzi oddanie te telewizory z powodu buczenia w normalnym kraju gdzie ludzie nie boją sie reklamować wad.
 

Lesław61

New member
Nie chce otwierać nowego tematu, a mam dylemat:
Panasonic TX-P50V20E czy LG-50PK950?
Telewizor ma służyć do normalnego ogladania (informacje, filmy popularnonaukowe i przyrodnicze, trochę sportu, czasami jakiś film z VOD lub BR). Telewizor będzie podpięty pod dekoder "n", stacje HD i SD z Hotbird-a i z Astry
Chodzi mi głównie o naturalność obrazu i niezawodność telewizora - jakość.

Proszę o radę.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Chodzi mi głównie o naturalność obrazu i niezawodność telewizora - jakość.To spełnia bardziej Panasonic
 
Do góry