prosze o pomoc

mapka

New member
Witam serdecznie , mam do Was pytanie a zarazem prośbe o porade:
chciałbym kupić tv LG 3d ale jakoś nie moge wybrac modelu(strasznie ich jest duzo)
doradzcie mi prosz jaki model tv LG(42-47 cali do 4tys) jest dobry(wlasne doswiadczenia)
napisze do czego go potrzebuje:
na codzień 2d
czesto filmy z dysku(mkv,divx z napisami txt)
czasami 3D(sbs 3d oraz z blue ray)
sporadycznie gierki z WII

z góry dziekuje za pomoc
widze ze dosc czesto chwalony jest model LW570s

pzdr.
mapka
 

srcp

New member
Witam serdecznie , mam do Was pytanie a zarazem prośbe o porade:
chciałbym kupić tv LG 3d ale jakoś nie moge wybrac modelu(strasznie ich jest duzo)
doradzcie mi prosz jaki model tv LG(42-47 cali do 4tys) jest dobry(wlasne doswiadczenia)
napisze do czego go potrzebuje:
na codzień 2d
czesto filmy z dysku(mkv,divx z napisami txt)
czasami 3D(sbs 3d oraz z blue ray)
sporadycznie gierki z WII

z góry dziekuje za pomoc
widze ze dosc czesto chwalony jest model LW570s

pzdr.
mapka
Kupiłem 3 tygodnie temu 47LW570s za 3790zł , wybór tego modelu przemyslany , dlatego że posiada tuner satelitarny HD , dostep do stron internetowych , 7 szt. okularów atrakcyjna cena.
Minusem jest ustawienie listy kanałów naziemnych z satelitarnymi. Za mało gniazd USB , tylko 2.
 

mapka

New member
jeszcze mam jedno pytanie: czy jesli do tego tv kupie wieszak to czy nie bedzie problemu z dostepem do wszystkich wyjść z tyłu tv?
jak to jest w przypadku TV LG?
i na jakiej wysokosci wieszać TV? są jakies standardy w tej kwesti?

pzdr.
mapka
 
Ostatnia edycja:

barteknowack

New member
Bez reklam
jeszcze mam jedno pytanie: czy jesli do tego tv kupie wieszak to czy nie bedzie problemu z dostepem do wszystkich wyjść z tyłu tv?
jak to jest w przypadku TV LG?
i na jakiej wysokosci wieszać TV? są jakies standardy w tej kwesti?

pzdr.
mapka

Wieszać tak TV był na poziomie oczu, lub "zwrócony" wprost na linię patrzenia, wymagają tego polaryzatory wykorzystywane do tworzenia efektu 3D. Tolerancja 20 stopni.

Złącza skierowane w tył można zastąpić tymi skierowanymi w bok/dół, tam jest chyba tylko RGB do kompa i chinche
 
Do góry