Prosze o pomoc w zakupie!!!!!!!

markomm

New member
Witam..
chcę kupic telewizor Lcd Samsung 40" LE40A330 współczynnik kontrastu 7500:1,,,,,lub Samsung 37" LE-37A451 współczynnik kontrastu 10000:1.....I tu mam taki problem,gdyz wolałbym wiekszy czyli ten 40",ale nie rozumiem tego współczynnika kontrastu,,ten 40" ma mniejszy kontrast od tego 37",,czy stanowi to jakąś kolosalną róznice ???pomózcie mi wybrac miedzy jednym a drugim,,może ktos z was ma taki Lcd...jak sie sprawuje..z góry dzieki..;)
 

xtv5

New member
telewizja kablowa.mam duzy pokój ...poza tym specjalnych potrzeb nie mam...chciałbyb zeby on swiecił dobrze.
 

maly440

New member
powiedzcie coś więcej o tym tv, bo też jestem na zakupie czegoś tego kalibru.
napiszcie jak jest z awaryjnością tego sprzętu i jak wygląda odbiór tv z kabla upc. Jednak najbardziej zależy mi na tym żeby sprzęt był niezawodny, a wydaje mi się że samsung raczej nie jest marką bezawaryjną, ale może się mylę.
 

luuzak

New member
Sam mam LCD Samusnga 42" i jestem z niego zadowolony. Posiadam go juz 2 lata i nie był jeszcze nigdy w serwisie. Określ co chcesz oglądac jaką telewizję czy oglądasz filmy HD czy programy nadawane w formanie HD . Im większy kontarst tym lepiej masz większą głębie kolorów i wszystko lepiej widac w ciemnych scenach itd..
 

maly440

New member
głównie potrzebuje tv do oglądania kabla z UPC, myśle też nad Toshiba Regza 37A3000PG, Toshiba Regza 37C3500PG lub JVC LT-42A90BU lub czymś z tej półki, niewiem tylko jak wygląda na nich odbiór zwykłej tv z kabla. Czyli mowisz że ten samsung jest całkiem fajny... musze to jeszcze przemyśleć bo jakoś nie mam zaufania do tej marki :p ale dzięki za info.
 
Do góry