Proszę o pomoc w wyborze kina 5.0/5.1 (ok 2500)

raggatokan

New member
Witam forumowiczów,

Noszę się z zamiarem kupna kina domowego, które będzie grało razem z 40" telewizorem w niespełna 20 metrowym salonie (4,2m x 4,6). Telewizor stoi na krótszej ścianie, kanapa mniej więcej na środku pokoju. Przeznaczenie to filmy 50%, muzyka 40% (rock, jazz, elektroniczna, reggae/hiphop), 10% gry.

Najpierw upatrzyłem sobie Samsunga HT-F5550, ale po lekturze hdtv.com.pl postanowiłem dołożyć troszkę pieniędzy i kupić coś co, będzie także potrafiło odtwarzać muzykę :D

Wielkim plusem byłaby możliwość odtwarzania muzyki przez bluetooth.

Znalazłem avr 170 z głośnikami Taga TAV-506 v.2 za niecałe 2500, ale ten harman nie zbiera dobrych opinii (ale czy za tę cenę mogę mieć coś lepszego?)
Raczej nowy sprzęt chcę kupić i raczej od razu 5.0.

Obecnie do telewizowa mam podłączone głośniki creative 2.1.
 
Składałem zestaw dla kolegi ostatnio o podobnych warunkach i najbardziej mu przypasował AVR170+JBL LOFT 5.0, Tutaj ciutke musiał byś dołożyć, ale zapytaj blackninja o cene, bo On potrafi zrobić promocje:)
 

raggatokan

New member
Dzięki za odpowiedź, jednak zaproponowany przez Ciebie zestaw już znacząco przekracza budżet. Jak widzisz startowałem z 1500 zł.

No to może inaczej. Co zamiast avr 170 w podobnej cenie, może być używka?
 

raggatokan

New member
Po dogłębnej analizie zdecydowałem się na zakup HK AVR170 i głośników JBL loft 5.0.
Sprzęt kupiłem przez internet, od użytkownika Blackninja. Został dostarczony w ekspresowym tempie.
Mogę zdecydowanie polecić niezdecydowanym powyższy amplituner i zestaw głośników, a przede wszystkim Blackninje, który sprzedał mi ten sprzęt w naprawdę dobrej cenie!

Dzięki!
 
Do góry