prosze o pomoc poraz drugi

rumun1979

New member
mam dylemat mam nboksa tv N odległość od tv to ponad 3,5m co wybrać panasa th42pv80 lub samsunga ps50a410:confused: POMUŻCIE!!! do wydania mam 3000zł
 

Hans68

New member
Decyzja to Twoja działka. Jeśli jednak ponad 3,5 metra to spokojnie możesz brać pod uwagę 50 cali. Pozostaje pytanie czy akurat ten model Samsunga ?

Jeśli mogę coś doradzić a sam tak zrobiłem to zobacz w sklepie jak wyświetla obraz ze zwykłej anteny, jak z cyfrowej satki a jak z DVD które masz w domu.
Dobrze jeszcze wziąć dobry film DVD który dobrze znasz i widziałeś jak wygląda na starym TV. No i koniecznie poobserwuj jak to wszystko wyglada z 2 metrów, z 3 metrów, z 4 metrów. Wnioski wyciągniesz sam i szybko podejmiesz decyzję co dalej !
 

rumun1979

New member
ok dzieki za pomoc pokuj 5x4m wczoraj zmiezyłem dokladna odległość od tv i bedzie to niecałe 3m i zastanawiam się czy nie dołożyć 700zł to już jest max kasy jaką mogę wydać na tv i kupić panasa th42py80p co o tym sądzicie pokuj dobrze nasloneczniony ale oglądam głównie wieczorem no i mam dobre rolety kupione z myślą o kinie domowym !!11
 

rumun1979

New member
dzis o godz 16.20 dotarł domnie muj th42py80pa zalaczylem o godz 18-tej (ze wzgledu na różnice teparatur )podłaczona ''N-KA '' po hdmi obraz super :-D narazie zaczołem proces docierania !!!!!!!!
 
Do góry