prosze o pomoc jak odtworzyć m2ts samsung 1580

estor

New member
witam, kupiłem samsunga 1580, bo mam kamerę sony hd , chciałem nagrania wypalać na dvd i nagrywać w avchd czy one mągą być nagrane tylko na dvd , przerabiam m2ts wybieram strukturę dla bd ? wynik 2 katalogi nagrywam na płytę ale mam pod ręką cd , nagrałem już kilka płyt napęd widzi płytę , katalogi nie odtwarza nic, myślałem ze jak dotwarza avchd to nię bede miał problemów z filmami z kamery a teraz nic nie mogę zrobić.

a czy komuś odtwarza avchd przez usb ?

proszę o pomoc

najnowsze oprogramowanie mam
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Jeżeli Twój Samsung odtwarza AVCHD to nie powinno być problemu...Ja nagrywam na DVD i wszystko działa OK".
Zobacz darmowy program MultiAVCHD a do wypalenia płyty użyj programu ImgBurn.
 

estor

New member
a nie wrzucasz plików na dvd bezpośrednia tylko przerabiasz MultiAVCHD i robisz strukturę BD ?
czy problem może być w tym iz używałem na szybko płyt CD a nie DVD i odtwarzacz po prostu nie widzi materiału z CD ?

Kopiujesz wynikowe 2 katalogi z MultiAVCHD na płytę i tyle ?
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Na CD nigdy nie próbowałem nagrywać i nie wiem czy tak można. Ja nie wrzucam bezpośrednio plików na płytę chociaż mam kilka takich płyt nagrany w Nero Vision ( od wersji 8 o ile pamiętam). Do tworzenia płyt używam programu Corel Video Studio ProX2 i po zmontowaniu filmu nagrywam jako DVD AVCHD nie BD. Program "sam"wypala płytę. Zresztą podobnie robiłem w multiAVCHD - wybierałem AVCHD nie BD a program ImgBurn ( w opcjach multiAVCHD trzeba zaznaczyć aby użyty był automatycznie) sam wypali płytę.
Tak jak napisałem nie kopiuję katalogów tylko program sam tworzy strukturę i wypala płytę.
 

estor

New member
Na CD nigdy nie próbowałem nagrywać i nie wiem czy tak można. Ja nie wrzucam bezpośrednio plików na płytę chociaż mam kilka takich płyt nagrany w Nero Vision ( od wersji 8 o ile pamiętam). Do tworzenia płyt używam programu Corel Video Studio ProX2 i po zmontowaniu filmu nagrywam jako DVD AVCHD nie BD. Program "sam"wypala płytę. Zresztą podobnie robiłem w multiAVCHD - wybierałem AVCHD nie BD a program ImgBurn ( w opcjach multiAVCHD trzeba zaznaczyć aby użyty był automatycznie) sam wypali płytę.
Tak jak napisałem nie kopiuję katalogów tylko program sam tworzy strukturę i wypala płytę.

ok moze problem jest cd , po prostu próbkowałem małe pliki a w domu miałem tylko cd.
to ze corel nagrywa finalnie płyte to wiem , ale jak robisz w multiavchd a potem w imgburn to chyba zaznaczasz tylko to co zostało stworzone przez multi.. i nagrywasz czy robi to automatycznie bo nie widze takiej opcji ?
 

estor

New member
miałem starą werjsą multiavchd wiec nie było opcji wypalania, jednak po przerobieniu plików wynik wypalony na płycie dvd 8,5 gb , wynik odtwarzacz daje inf ze media nie znane .
na płycie sa dwa katalogi :
bdmv i HDAVCTN

przed przystąpieniem do pracy multiavchd pyta o opcje :

avch for solid media : ps3 , panasonic blu-ray players


avchd for optical media :

avchd relaxed lub avchd strict ?

blu-ray for bd-r

hd-dvd / sd-dvd
 
Ostatnia edycja:

Horhe Ortega

New member
Cieszmy się że HD może być na DVD-ale na CD to już lekka przesada to musi być UDF 2.50!Dwa foldery-tak ale BDMV i Certyficate.Próby rób na -RW.
 

estor

New member
ok wczoraj robiłem , dostałem 3 płyty nie były markowe, jedna w koncu chodziła, rodzaj płyt i szybkość nagrania ma znaczenie ? bo na odtwarzaczu pokazuje sie znaczek ze to blu-ray , zastanawiam sie czy wtedy laser nie pracuje inaczej ?
 
Do góry