Prośba o pomoc, jaki lcd wybrac

mateo2121

New member
Bez reklam
Sharp

Moim zdaniem jeśli chcesz mieć dobry obraz parametry to kupuj Sharpa. Te TV są naprawde bardzo dobre. Jestem spod Wrocławia i koło mnie jest fabryka Tv LG&PHILIPS i wiem jak oni robią te TV, więc odradzam Ci tych marek.
 

baba

Member
witam. Prosze o podanie 3 lcd 52 cal do porownania by zakupic pod koniec maja. Liczy sie jakosc odbioru i niezawodnosc tv.jakby mozna to w/g kolejnosci oad naj.....dziekuje z gory.:eek:k:
 

mateo2121

New member
Bez reklam
Po prostu materiały nie są zbyt wysokiej jakości i maja troche zwrotów...a poza tym najczęstszą usterką jest to, iż TV nie chce sie włączac(najwięcej reklamacji takich), ale dlaczego to ja juz nie wiem... dlatego polecam Sharpa XL2 albo Samsunga f86bd
 

czago

Banned
mateo2121 napisał:
Moim zdaniem jeśli chcesz mieć dobry obraz parametry to kupuj Sharpa. Te TV są naprawde bardzo dobre. Jestem spod Wrocławia i koło mnie jest fabryka Tv LG&PHILIPS i wiem jak oni robią te TV, więc odradzam Ci tych marek.

Rozumiem, że odradzasz fabrykę LG&Philips, a jednocześnie polecasz fabrykę Sharpa w Łysomicach pod Toruniem. Uważasz, że Łysomice produkują lepsze TV od Philipsa.
Hmm, czytając opinie użytkowników o jakości kolorów i usterkowości TV Sharpa trudno się z Tobą zgodzić. Sam wiele razy widziałem, że obraz najlepszych modeli Sharpa jest słabszy od średnich Philipsa.
Poza tym telewizory Sharpa sprzedawane w Polsce nie mają gwarancji europejskiej - to też świadczy o ich pseudojapońskiej jakości.
 

czago

Banned
Hoodzielec napisał:
XL2E nie jest robiony w PL

Ale jakość ma taka samą - przynajmniej egzemplarze sprzedawane w Polsce. Przy ruchu kamery szarpie obrazem że hej - brak płynności. O dominującym różu i fiolecie nie wspomnę.
Wczoraj widziałem także w nowym Saturnie w W-wie HD1E - podobno topowy model Sharpa. Wprawdzie różu czy fioletu się nie dopatrzyłem (miałem 2 minuty) ale na Discovery HD szarpało obrazem jak należy.
 

Hoodzielec

New member
Bez reklam
każdego z odwiedzających moja chałupę odpytywałem na okoliczność różu i fioletu na moim XL2E i absolutnie NIKT tego nie zauważył, co więcej wszyscy byli zachwyceni kolorami
delikatny red-push widziałem w sklepie przy porównaniu tego modelu z innymi, ale w pokoju mam jeden tv i zaręczam, że przy braku porównania kolory są przepiękne!

co do "szarpania" - to niestety fakt, bardzo mi przeszkadza brak płynności i to zarówno na materiale SD jak i HD
 
Do góry