Prośba o ocenę zestawu

Venom89

New member
Witam! Zamierzam kupić zestaw kina domowego dla rodziców do salonu o powierzchni ok 25m2 do 4500zł z przesyłką. Wybrałem cos takiego Onkyo 607 + DVD406 + Klipsch F1/B2/C1. Czy to jest dobry zestaw? Wcześniej myślałem nad zestawem ONKYO TX-SR607 , DVD406 + QUADRAL QUINTAS 5000. Kino ma być głównie do filmów i dodam że nie potrzebuję Blue-Raya. Dziękuje za sugestie i pozdrawiam :)
 

LUPO78

Banned
Witam! Zamierzam kupić zestaw kina domowego dla rodziców do salonu o powierzchni ok 25m2 do 4500zł z przesyłką. Wybrałem cos takiego Onkyo 607 + DVD406 + Klipsch F1/B2/C1. Czy to jest dobry zestaw? Wcześniej myślałem nad zestawem ONKYO TX-SR607 , DVD406 + QUADRAL QUINTAS 5000. Kino ma być głównie do filmów i dodam że nie potrzebuję Blue-Raya. Dziękuje za sugestie i pozdrawiam :)
Onkyo 607 i ONKYO TX-SR607 to ten sam ampli i będzie dobrym sprzęcikiem co do kolumienek Klipsch to nie miałem okazji słuchać - QQ5000 zagrają ładnie i naprawdę dobre kolumienki jak za tą kasę niektórzy twierdzą na tym forum że QQ5000 są za małe na 25 metrów,ale to już musiał byś gdzieś udać się na odsłuch i sam stwierdzisz czy ci pasują,proponuję rozważyć plajerka BD niż DVD w tym momencie jest to trochę opcja bez sensu kupować ampli z kodekami hd i spinać go z DVD można powiedzieć że się zostaje w miejscu ze sprzętem na poziomie DVD,druga sprawa to polecam kupować z neta wszystko osobno bo wychodzi dużo taniej niż w opcji jako komplet
 

Venom89

New member
Aha rozumiem:) Czyli coś takiego Onkyo TX-SR 607 + Onkyo DV-BD 507 + Quadral Quintas 5000 wychodzi około 3800zł z wysyłką.
 

krisder

New member
Bez reklam
Aha rozumiem:) Czyli coś takiego Onkyo TX-SR 607 + Onkyo DV-BD 507 + Quadral Quintas 5000 wychodzi około 3800zł z wysyłką.


Za podaną kwotę zakupisz powyższy zestaw ale QQ 5000 zastąpił bym jednak Klipschem F1. O cenę zapytaj Blackninje. Jeżeli cena przekroczy budżet możesz wziąć 577 lub 507 ale nie rezygnuj BD i jednak lepszych głośników.
 

marecki6

New member
Bez reklam
dokladnie qq beda za male na 25m2 wiec rowazaj klipsche ewentualnie jamo s606 ... z ampli onkyo 607 albo pioneer vsx-919 a jak bedzie za drogo to onkyo 507 lub pioneer 819 i jest git ... bluray mozesz sprobowac albo kupic troszke pozniej albo cos nie od kompletu i tanszego np. w euro rtv masz lg 370 wiec mozesz to rozwazyc albo do pioneera model bdp-120
 

Venom89

New member
hmm a czy zestaw Jamo s606 będzie lepszy od Klipsch F1/C1/B2 pod Onkyo 607 ?? Domyślam się że więcej basu będzie w Jamo.
 

marecki6

New member
Bez reklam
wybierz sie na odsluch i sprawdz ktore bardziej ci podejda ... wiekszosc wybiera klipsche ale o tym sam musisz zdecydowac po odsluchu
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Przy tej powierzchni pomieszczenia bardziej wskazany jest zakup zestawu F1 ale z subem SUB10 lub większych frontów.
 

krisder

New member
Bez reklam
Jak już masz w domu to włącz, poustawiaj i posłuchaj. Sam usłyszysz i zobaczysz co kupiłeś. Jeżeli to Twój pierwszy sprzęt tego typu to na pewno będziesz zadowolony.
 
Do góry