Prośba do posiadaczy ONKYO TX-SR 605

Georg1005

New member
Mam prośbę do wszystkich posiadaczy Amplitunera Onkyo tx-sr 605.
Jak podłączę "n" i odtwarzacz DVD Denona komponentem do amplitunera a z amplitunera komponentem do telewizora (samsung LE32M87BD) to czy na ekranie telewizora będzie wyświetlane menu amplitunera?
Jeżeli nie to jak to wszystko podłączyć :confused: żeby było jak najlepiej?
Jutro odbieram 605 -tkę ze sklepu,dlatego w miarę możliwości proszę o szybką odpowiedź bo nie wiem jakie kupić kable!!!
Z góry dziękuję za pomoc :eek:k:
 

waldi58

New member
Jeżeli włączysz ustawienia (setup) to munu ustawień jest wyświetlane po componencie, natomiast nie bedzie widoczny np. wskażnik zwiększania głośności. Natomiast po HDMI jest jest widoczny na ekranie.
Zeby menu było wyświetlane po component musi być wyłączony monitor out HDMI.
 
Ostatnia edycja:

redlum

New member
Bez reklam
a nie lepiej polaczyc w taki sposob:
DVD denon (jesli ma HDMI) - to HDMI do Onkyo 605
n-ka - komponent + SPDIF do Onkyo
nastepnie
Onkyo kabelkiem HDMI do TV

to chyba bedzie optymalne rozwiazanie
 

Georg1005

New member
Niestety w dvd Denon nie mam wyjscia HDMI a "n" podobno ma problemy ze współpracą z tym amplitunerem.
Podsumowując: jeżeli dvd i "n" podłączę componentem do amplitunera to z amplitunera do tv też muszę wyjść componentem czy może HDMI i wtedy menu z amplitunera było by widoczne na tv.???
 

redlum

New member
Bez reklam
w 605 mozesz wszystko miec podlaczone componentem - a miec wyjscie HDMI na TV - przeczytaj instrukcje - wszystko tam jest opisane
 

oki44

New member
waldi58 napisał:
Jeżeli włączysz ustawienia (setup) to munu ustawień jest wyświetlane po componencie, natomiast nie bedzie widoczny np. wskażnik zwiększania głośności. Natomiast po HDMI jest jest widoczny na ekranie.
Zeby menu było wyświetlane po component musi być wyłączony monitor out HDMI.
Ja chwilowo mam podłączoną 605 do TV z tylko eurozłączem i jest menu 605 na TV i funkcje zmiany pilotem.
Instrukcję 605 przesłałem któremuś z forumowiczów, on zamieścił ją w necie i podał link. Jest w temacie: Instrukcja obsługi Onkyo 605 PL
 

Georg1005

New member
Poszukałem na forum i instrukcję znalazłem.Dzięki za pomoc,teraz zanim odbiorę 605 ze sklepu mogę na spokojnie wszystko poczytać!!! :eek:k:
Pozdrawiam wszystkich!!!
 

pemo

New member
podłączenie głosników onkyo 605

:confused: Czy prowidłowo w instrukcjo do Onktyo 605 jest schemat ze głosnik centralny ma byc włączony do gniazda frontu a front do gniazda centralnego .Czy to jest dobry schemat?
 
Do góry