Promocyjne ceny Blu-ray 3d w sklepach.

ertej

New member
Witam,

Jestem za założeniem tematu gdzie dawalibyśmy namiary na wszelkiego rodzaju promocje w sklepach stacjonarnych (Media Markt, Empik itd. itp.) jak i sklepach internetowych.

Proszę o zamieszczanie namiarów na filmy w naprawdę dobrych cenach i tylko takich które zakupiliście. Zwłaszcza jeśli chodzi sklepy internetowe. Proszę o nie dawanie linków do aukcji allegro, wiadomo z jakich przyczyn.

Jeśli podajecie linki do sklepów sieciowych to podawajcie w porównaniu do innych. Pojedyncze linki śmiało można uznać za spamowanie, no i jaką mamy pewność że to jest na pewno najniższa cena.

Jeśli podajcie cenę z Media Markt podawajcie lokalizację. Wiadomo że w Tychach może być inna cena niż w Warszawie.
 

dominoooo

New member
Co ciekawe, najtańszy film blu-ray 3D kosztuje już 70 zł, czekam aż na projektorze 3D będzie można wyświetlać filmy prosto z blu-raya bez adaptera i myślę, że to będzie lepsze rozwiązanie niż telewizor 3D.
 

kinder

Member
Co ciekawe, najtańszy film blu-ray 3D kosztuje już 70 zł, czekam aż na projektorze 3D będzie można wyświetlać filmy prosto z blu-raya bez adaptera i myślę, że to będzie lepsze rozwiązanie niż telewizor 3D.


No ja już tak robię od 4mc... puszczam na oppo 93eu a wyświetlam na projektorze JVC X7 ...
 
Do góry