Promocja - Gwarancja 5 Lat Panasonic - Free

mambula

New member
Witam !!! ja próbuje już pół dnia i dostaje cały czas taki oto komunikat ===Podany numer seryjny nie został odnaleziony w bazie. Sprawdź poprawność wpisanych danych. Baza numerów seryjnych aktualizowana jest z opóźnieniem, w przypadku nieudanej rejestracji prosimy spróbować ponownie za 3 dni.
W przypadku, gdyby zwłoka się przedłużyła, prosimy o kontakt pod adresem: poczta@5latgwarancji.panasonic.pl=== moja cierpliwość zostaje wystawiona na ciężką próbę !!! pozdrawiam
 

loky

New member
Witam !!! ja próbuje już pół dnia i dostaje cały czas taki oto komunikat ===Podany numer seryjny nie został odnaleziony w bazie. Sprawdź poprawność wpisanych danych. Baza numerów seryjnych aktualizowana jest z opóźnieniem, w przypadku nieudanej rejestracji prosimy spróbować ponownie za 3 dni.
W przypadku, gdyby zwłoka się przedłużyła, prosimy o kontakt pod adresem: poczta@5latgwarancji.panasonic.pl===moja cierpliwość zostaje wystawiona na ciężką próbę !!! pozdrawiam
Tak czytam co napisałeś, i nie mam pojęcia gdzie powinieneś napisać jak jest problem...:p
 

mambula

New member
TX-P42S10ES = Czy wiemy co kupiliśmy ?

:confused:Witam !!! czy wie może ktoś jak sprawdzić czy zakupiony model naszego PANASKA to taki za jaki zapłacilismy ? Oprócz naklejek na tyle obudowy i kartonie ? Znalazłem na forum pare info że różnie z tym bywa!!! Własnie wczoraj dojechał do mnie mój PANASEK TX-P42S10ES i chciałbym PRZEŚWIETLIC czy czasem nie mam starszego modelu ! sprawdziłem czas pracy i ilosc wlączeń i narazie wszystko jest SIIIIIII !!! Może ktos cos podpowie ???:rolleyes::D
 
Do góry