Projektor Full HD do 5000ZŁ

cracko

New member
No cos takiego slyszalem :) osobiscie posiadam teraz vivitek 1085 ale zastanawiam sie nad wymiana go na Casio tylko nie wiem jak to bedize z halasem w tak malym projektorze sc215 bylo w miare glosne, ale z 2 strony w nowych nie bedzie lampy...
 

matee

New member
ja swój PLV-Z700 odesłałem (zresztą po raz drugi) do serwisu ...

obraz był wyprany, wypłowiały. na nic się zdawały regulacje ... w ciemnych scenach masakra, zero kontrastowości ... dodatkowo pół ekranu wpadało w róż, druga część w zieleń. na scenach czarno-białych nie dało się oglądać, bo cały czas myślałem tylko w syfnym obrazie, a nie o filmie. poza zaróżowieniem ogólnie cały był zaje....e zielony. zwłaszcza jak pomniejszyłem obraz na 1/4 powierzchni ekranu, zieleń tak waliła po oczach, że szkoda gadać.

nie wiem czy jest to wada całej modelu, czy tylko mojego egzemplarza?

zdjęcia przykładowe są tutaj http://www.audiostereo.pl/forum_wpisy.html?temat=48478
 

matee

New member
projektor wrócił z serwisu.
naprawili polaryzator zieleni i jest dobrze.
lepiej już chyba się nie da :)

tylko czemu nie było tak od razu ???
 

nass

New member
Witam ,

odpowiadając na pytanie kolegi zakladającego ten post ;

-jestem posiadaczem Optomy HD20 podłączonej do PC. Jeżeli chodzi o gry i samo granie to obraz jest rewelacyjny i ostry bez żadnych efektów tęczy itp.
-Gry odpalam głównie w full hd natomiast odpalałem też starsze tytuły bez możliwości ustawienia tak dużej rozdzielczości i wyglądało tak samo jak na monitorze CRT lub LCD.
-dlatego też śmiało możesz kupować projektor w tej technologii bez obawy o jakiekolwiek "znaki na niebie" lub też słabą ostrość etc.
-co do piłeczki to ja osobiście wolę PESa , i na 120 calach gra się niesamowicie:p
-ja nie zauważyłem żadnych problemów ( ale lubie mieć wszystko dobrze zgrane i dograne ) , więc serdecznie polecam a do tego cena jest naprawde atrakcyjna za ten sprzęt.

Pozdro i niech moc będzie z Tobą:p
 
Do góry