Projektor Epson EH-TW3200

Leoneq

New member
Byłem w salonie z projektorami i koles co sprzedaje od 20 lat projektory powiedział mi że ten Tw-3200 bardzo nie udany model i jeszcze w technologi LCD- mówił że do kina się nie nadaje lepiej niech epson drukarki robi ; p i polecił mi optome hd 33 hmmmm to ja już nie wiem - mętlik w głowie ;/ a myslalem że już kupie tego epsona i będzie z głowy a tu dalej musze drążyć temat ;/
 

Meloman69

New member
Bez reklam
Byłem w salonie z projektorami i koles co sprzedaje od 20 lat projektory powiedział mi że ten Tw-3200 bardzo nie udany model i jeszcze w technologi LCD- mówił że do kina się nie nadaje lepiej niech epson drukarki robi ; p i polecił mi optome hd 33 hmmmm to ja już nie wiem - mętlik w głowie ;/ a myslalem że już kupie tego epsona i będzie z głowy a tu dalej musze drążyć temat ;/
A wj akim sklepie uzyskałeś tak ciekawe informacje? Rozumiem, że sklep nie handluje projektorami Epsona?
Czy Epson robi dobre projektory? Oddajmy głos fachowcom:
1080p Projector Review - Best in Class Awards for 2012
Epson PowerLite Home Cinema 5010 3D Projector Review
Test Epson EH-TW9000W
Epson EH-TW9000W review - Projector - Trusted Reviews
Epson TW9000 (EH-TW9000) 3 Chip LCD 1080p 3D Projector Review | AVForums.com - UK Online
www.cine4home.de (Epsoni EH-TW9000 Test EH-TW9000W Preis EHTW9000 EH TW 9000 3D HD Epson TW6000 3LCD)
Epson Pro Cinema 6010UB 3D Projector Video Review — Reviews and News from Audioholics
Epson PowerLite Home Cinema 5010e LCD Projector - Secrets of Home Theater and High Fidelity
Epson EH-TW6000 projector review - Projectors
 

FunkyKoval

New member
Bez reklam


Te testy i opinie dzialaja znowu w 2ga strone... Maja na celu zachecic do kupna danego projektora, nawet jesli dany model niekoniecznie jest udany - czysty marketing :) Mysle, ze najbardziej wartosciowe testy i opinie to jednak te od posiadaczy :)
Co do tego pana w sklepie to zgodzilbym sie z nim jakies 5 - 10, czy 15 lat temu, kiedy faktycznie technologia LCD byla jeszcze w tyle za DLP. Ale teraz? Chcial pewnie sprzedac co mial na sklepie i tyle :)
 

Leoneq

New member
A wj akim sklepie uzyskałeś tak ciekawe informacje? Rozumiem, że sklep nie handluje projektorami Epsona?

Sklepu wolałbym nie podawać...

co do Epsona czy maja na sklepie chyba nie- główna optome - i fakt ma na stanie- Jestem umówiony na pokaz na piątek...

Trochę mnie zwiódł sprzedawca mówiąc o dlp i otopmie - bo już miałem upatrzonego tego epsona od dłuższego czasu a tu nagle znawca mówi że średnio udany egzemplarz... i w dodatku lcd ;)

Ale patrząc po opini ludzi co mają to zostane przy nim chyba ;)

Teraz tylko jaki ekran mat white ( grain 1.0 ) czy grey ( 0,8 ) i tu są zdania podzielone ;/ a niestety musze pierw kupić ekran bo ekipa wchodzi niedługo ;)
 

Ultro

New member
Cześć, jeżeli będziesz miał możliwość porównania, to podejrzewam że wybierzesz optomę, zwróć uwagę w szczególności na ostrość, później na głębie i kontrast. Ja osobiście nie wybrałem Epsona właśnie po przeczytaniu uwag ich posiadaczy. Chodzi o sporą awaryjność, zbrudzenie paneli, zbieżność paneli (mały problem) przebarwienia. Broń Boże nie skreślam Epsona, może awarie wynikają z tego że jest to jeden z najpopularniejszych modeli na rynku i z czystego rachunku prawdopodobieństwa wychodzą te felery.

Na uwagę zasługuje świetny okres gwarancyjny, szczególnie na lampę ( 36 miesięcy) to jest konkretny argument na korzyść Epsona.

Co do DLP uważaj na tęczę.

Ekran właśnie zmieniam na grey 0,8
 

miethod

Member
Witam.
Przymierzam się do kupna Epsona TW3200. Mam pytanie odnośnie ekranu... Nie stać mnie obecnie na ekran za 1500 czy 2000. Czy jest sens kupowania jakiegoś 100 calowego niskobudżetowego ekranu (za max. 500-600zł)? Czy różnica w porównaniu do droższych ekranów jest aż tak zauważalna? Mam zamiar oglądać filmy HD głównie wieczorami. Jaki ekran wybrać? Jakiś konkretny model? No i grey czy white?

Byłbym wdzięczny za porady.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
czy white czy grey zalezy od adaptacji pomieszczenia. Jesli natomiast ogladasz wieczorami, to raczej szary bedzie lepszy, szczegolnie, ze ten epsonik nalezy do jasniejszych.
Ja poki co mam roletę jasnoszarą gumowaną za 200 zł i czekam, kiedy bedzie mnie stac na obry ekran. Teraz przymierzam się na wymalowania borderow oraz topu. Kujpilem specjalne farby w sklepie plastycznym, ktore sie nie luszcza i nie brudzą. Koszt ok. 15 zl. Probowalem - efekt super. Wazny bardzo dobry pedzel lub waleczek by nie bylo smug.
Spokojnie daje rade.
 

aasat

New member
pilot

Witam, czy pilot z nowszych modeli epson np: TW6100 podejdzie do TW3200?
Pytam, bo interesuje mnie funkcjonalność klawiszy funkcyjnych play, stop itd
 
Do góry