Projektor do 2600zł

bnq

New member
kupilem projektor benq w600 poniewaz mialem mozliwosc miec go taniej o wartosc vat. Niestety nie moglem kupic infocusa poniewaz w krakowie ich nie ma a tam moj znajomy mogl kupic projektor...
pierwsze wrazenie po wlaczeniu projektora pozytywne
kolory i barwy sa "zywe", ostorsc tez dobra (narazie bylo wyswietlane na kolorowej scianie) wiec sadze ze jeszcze lepsze efekty beda na bialej a co dopiero na ekranie projekcyjny...
tryb ekonomiczny wystarcza w zupelnosci do ogladania w zaciemnionym pomieszczeniu wrecz mozna powiedziec ze w normalnym obraz jest za jasny, za to w dzien jest w sam raz.
jako wade ktora zauwazylem od razu jest to ze sa tylko 2 nozki do regulacji ( jedna z przodu i jedna z tylu ? co mnie bardzo dziwi po projektor wtedy bedzie nachylony wiec powinny byc z tylu 2 nozki do regulacji...)
takze mnie zaniepokoil fakt ze projektor szybko sie grzeje i to dosc mocno nie wiem czy to normalne czy nie...
w sumie wiecej narazie nie moge powiedziec poniewaz projektor mam od wczoraj dopiero
ps gdybym mogl prosic o pomoc w kupnie kabla hdmi bylbym wdzieczny :)
pozdrawiam
 

mundi21

New member
"takze mnie zaniepokoil fakt ze projektor szybko sie grzeje i to dosc mocno nie wiem czy to normalne czy nie..."

bez obaw, normalne. lampa daje 2600 to i ciepła dużo.
 

bnq

New member
to dobrze ze to normalne wśród projektorów ;)

a gdzie można dokupić torbę do tego projektora ?

i jeszcze chcialem zapytać się czym różnią się kable hdmi te w cenie ok. 10zł od tych w cenie powiedzmy powyżej 50zł ? (chodzi mi o allegro)
 

stecko21

New member
Witam

Mam pytanko odnosnie Infocusa X9 - jest to projektor dlp . Jaka jest mozliwosc regulacji obrazu tzn czy projektor musi byc idealnie na srodku ekraniu i po srodku? czy jest jakies + - ?:) Pytam dlatego ze ten projektor jest naprawde chwalony tylko ze to dlp a myslalem o jakims LCD z lens shift. To jeszcze jedno pytanko:) Ktore projektory LCD beda porownywalne jakosciowo i cenowo do tego infocus x9 ??

Projek bedzie tylko do filmow, pokoj srednio zaciemniony.

Z gory wiekie dzieki za info.
 

bls23

New member
A co powiecie o Acer H5360? 720p, dosc jasny, ale zdaje sie ze glownie ze wzgledu na mozliwosc uzywania 120Hz i trybu 3D...
 

sonal

New member
widzę ze to nowość - nie ma zadnego info na p-central i p-reviews

na stronie acer.pl do pobrania polski podręcznik użytkownika
na pixmanii cena 2366 zł
 

marecki6

New member
Bez reklam
bnq napisał:
i jeszcze chcialem zapytać się czym różnią się kable hdmi te w cenie ok. 10zł od tych w cenie powiedzmy powyżej 50zł ? (chodzi mi o allegro)


najczesciej nie roznia sie niczym oprocz wykonania ale... no wlasnie zawsze jest ryzyko ze ten kabel za 10zl moze nie dzialac prawidlowo tzn. czsami czytam posty o tym ze kabel przepuszczal przy powazniejszym sprzecie tylko jedna rozdzialke np. w watku o mediaplayerze hd ktos pisal ze nie mogl wymusic wyzszej rozdzialki niz 420p a poz mianie kabla spokojnie zarzucal 1080p .... ja osobiscie korzystam z dwoch kabli hdmi czyli Alphard Davinci za jakies 60-70zl a czegos tanszego a dokladnie Conotech za 20zl i nie ma miedzy nimi zadnej roznicy
 

bnq

New member
na początek kupię tańszy kabel a najwyżej jak będą jakieś problemy z nim to się zainwestuje w lepszej klasy kabel hdmi.
dzięki za odpowiedz :)
 

bnq

New member
szukam torby do tego projektora i nie mogę żadnej znaleźć o takich wymiarach...
może ktoś wie gdzie jest możliwość kupienia torby do projektora benq w600 ?
Wymiary 306 mm (szer.) x 97 mm (wys.)x 216 mm (głęb.)
 

bnq

New member
hdmi

podlaczylem projektor z laptopem przez zlacze hdmi i tylko obraz mi przesyla bez dzwieku (dzwiek jest na laptopie)
co moze byc powodem tego ?
nie powinien byc dzwiek z glosnikow od projektora ?
 
Do góry