Projektor do 2600zł

bnq

New member
witam
muszę zakupić projektor do 2600zł
wiem ze raczej w tej cenie nie kupie nic rewelacyjnego ale niestety większych pieniędzy nie zdobędę...
projektor będzie używany wraz z laptopem głównie do prezentacji i filmów
moje propozycje :

BenQ MP670
BenQ MP626
BenQ MP624

proszę o pomoc w wyborze i o doradzenie z jakiej firmy kupic projektor bo nie za bardzo się na tym znam
z góry dziękuje za podpowiedzi :)
 

hcman

New member
Zapoluj na używany Benq W500. Masz mega wątek trochę niżej.
Jakby co to mam taki do sprzedania:D Reszta na PM gdybyś był zainteresowany.
 

kacperski

New member
Acer h5350, sam go upoluję w przyszłym tygodniu. Jest bardzo dobrą pozycją, jak nie najlepszą w tej cenie. A można go kupić już za około 2200,00. HD ready oczywiście, porównywalny z Optomą HD65, tylko że Optoma kosztuję nieco więcej.Bierz Acera!!
 

bnq

New member
dzięki za podpowiedz :)
pewnie Ci chodziło o sklep redcoon bo chyba tylko tam jest za ok 2200zł
tylko że trzeba poczekać 4 dni za nim będzie na magazynie ale to nie szkodzi w sumie :p tylko żeby po tych 4 dniach nie okazało się że jednak nic nie ma ...
 

BARABARA

Banned
A zobacz tutaj : musisz dopisać na początku W W W .

allegro.pl/item778249530_okazja_projektor_high_definition_ekran_kabel.html

lub wpisz w wyszukiwarce Allegro nr : 778249530 (nie umiem wkleić linka)

Oferta wygląda atrakcyjnie - dobry proj , dobry ekran , kabel gratis a nawet półka .... tanio i fajnie .




Edit: aha, ma być ze sklepu - sorry.
 
Ostatnia edycja:

bnq

New member
niestety nie może być to używany projektor musi być nowy...
na razie poczekam te 4 dni na tego acera
może w międzyczasie ktoś poda jakieś inne propozycje ;)
 

bnq

New member
a co powiecie na temat projektora infocus x9 ?
ps a te projektory w pierwszym postcie z benq to są nieopłacalne ?
bo przede wszystkim chodzi mi o jak najlpeszy stosunek ceny do jakości
 
Ostatnia edycja:

skalmen

New member
bnq napisał:
a co powiecie na temat projektora infocus x9 ?
ps a te projektory w pierwszym postcie z benq to są nieopłacalne ?
bo przede wszystkim chodzi mi o jak najlpeszy stosunek ceny do jakości

napewno lepszy niz te wszystkie benq i acer, to projek typowo do kina domowego więc polecam w tej cenie
 

skalmen

New member
tu masz kilka zdjęc z projekcji tego infocusa, według recenzji z projectorreviews, jeden z lepszych projków 720p do kina jesli chodzi o jakośc obrazu i stosunek cena-jakośc, i generalnie według recenzenta barzdzo kinowy i doskonale współpracuje z laptopami bo ma jakąś eozdzieczość 1980x800 ten temat akurat jest mi nie znany ale pewnie tak jest skoro pisze to gosciu który napisał juz setki recenzji projków, także chyba faktycznie dużo lepszy wybór niż acer cz benq które sa projektorami multimedialnymi a nie do kina domowego jak infocus

x91.jpg

x92.jpg

x93.jpg

mam nadzieje że pomogłem
pozdr
 

mundi21

New member
gdybym miał kupować projektor 720 to na pewno wybrałbym infocusa x9, widziałem go w akcji. Filmy dvd wyglądają naprawdę dobrze na tym proju, nie wspominając blu-ray. Niska cena, dobre parametry, jeśli wybór padnie na dlp to ja nie zastanawiałbym się więcej.
 

bnq

New member
dzięki za pomoc :)
a nie wiecie jak na tym infocusie wypadaja prezentacje np. w powerpoint ?
bo w dużej mierze do tego będzie potrzebny projektor plus do tego filmy ale w mniejszym stopniu niż prezentacje
 

kacperski

New member
Acer ma 2000 lum. i to nie tylko na papierze-testy. Infocus to na pewno dobra pozycja, tylko czy warta dokładania 400??? W tym przedziale cenowym to parametry są bardzo zbliżone. Acer to też projektor dedykowany kinu domowego. Porównując oba projektory, nic nie wskazuje na przewagę X9 (Acer świeci jaśniej), no chyba że marka. A jak wiemy za markę trzeba płacić. Ale się nie upieram :cool:
 
Ostatnia edycja:

dread

New member
Bez reklam
Chłopaki z cine4home w recenzji tego Acera piszą, że ten projektor gubi detale w ciemnych obszarach obrazu (od 0 do 10 IRE) bez względu na ustawienia gammy czy jasności. I choćby dla tej rzeczy warto dopłacić do X9.
 
Ostatnia edycja:

bnq

New member
patrzyłem na ceneo i skapcu focusa x9

szkoda ze nie ma juz w ofercie ten pierwszy sklep tzn. krsystem
pytałem się i już raczej na 100% nie będą go mieli
tak samo na allegro był w jakimś sklepie ale okazało się że także zabrakło go na magazynie...
może uda się jakoś skombinować dodatkowe 200zł i kupi się w innym sklepie
ps. jak się uda zdobyć $ to od razu go kupuje :D
 

Orłoś

New member
Witam, to mój pierwszy post na grupie, którą śledzę od dłuższego czasu.

Też mam problem co kupić - rozważam dwa warianty: projektor HD Ready (na razie dla filmów DVD) + stary telewizor CRT albo zamiast tego zestawu plazma TV (ca. 50').

Jeśli chodzi o ogólne parametry to TV oglądałbym z odległości 3,5 do 4 metrów lub ekran z odległości 3,8m.

Nie wiem co wybrać. Im dłużej czytam tym mniej wiem... Może ktoś pomoże?

Załóżmy, że projektor z ekranem byłby tym lepszym rozwiązaniem - zastanawiam się nad trzema modelami HD Ready w technologii DLP: wspomnianym Acerem, Infocus X9 lub BenQ W600 (wszystkie w podobnej cenie). Który z nich wybrać, i jaki ekran?
 

bnq

New member
jakie bedzie lepszy projektor infocus x9 czy benq w600 ?
oba sa w podobnej cenie a ponoc w600 jest nastepca w500

ps na innym forum jeszcze polecal ktos LG AH215
co o tym projektorze sadzicie ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry