Program do edycji listy kanałów (Channel List PC Editor) nie dziala.

mnietek5185

New member
Witam,
Nie tak dawno używałem przyjemnego w użyciu programu do edycji listy kanałów na PC, który zwie się Channel List PC Editor (ze stajni Samsunga, wersja 0.72). Niestety po zmianie firmware w TV 40C650 na wersję 3003 i zgraniu listy kanałów na pendrive`a edytor nie odczytuje listy kanałów, zapewne przestała być zgodna z owym programem. Cosik skośnoocy bracia musieli znów namieszać....
Alternatywnego programu niestety nie znalazłem (SammyGo przeznaczony do serii B).
Czy coś takiego istnieje?
Pozdr.
Mnietas
 

mnietek5185

New member
??


Channel List PC Editor 0.72 + C650 fw3003 u mnie działa normalnie.

Dzięki za odp.
Sprawdziłem jeszcze raz. Zaciągnąłem listę (którą ręcznie już ustawiłem wg moich "widzimisię")
View attachment channel_list_LE40C650_1001_wersja_firmware_3003.zip

Niestety sytuacja się powtarza.
Tutaj komunikat z programu.
komunikat.jpg
Pozdr.
Mnietas
 

slimak

New member
Bez reklam
Twój plik channel_list_LE40C650_1001_wersja_firmware_3003 u mnie też się nie otwiera. Może przy sortowaniu i zmianie nazw kanałów w menu TV użyłeś jakiś znaków specjalnych lub powstaje jakiś inny błąd przy zapisie TV -> pamięć USB?
 

jbadziag

New member
A czy macie jakiś aktywny link do tego programu albo możecie go przesłać na maila? Bo szukam go i nigdzie go nie ma...
 

mnietek5185

New member
Problem rozwiązany

Witam,
namierzyłem ulepszony SamyGO-ChanEdit, który rozwiązuje problem niezgodności list kanałów w naszych Samsungach seria C.
Od teraz nie ma już problemu z wersjami list kanałów.
Program wymaga środowiska JAVA.
Pozdr.
 
Ostatnia edycja:

kjfy

New member
Witam,
czy jest może edytor kanałów, który działałby z D7000? Już trzeci raz się zabieram do ich ponazywania i poustawiania ale po chwili mi ręce opadają.

Próbowałem wymienianych wcześniej, ale nie odczytują wyeksportowanych plików.
 

kjfy

New member
Dzięki, ale dalej mam problem (wcześniej znalazłem wersję 47 tego samego programu). Może coś źle robię?

Firmware mam 001013. Kanały zapisuję przez Kanał/Transfer listy kanał./Eksportuj na urządzenie USB.

W stworzonym archiwum scm nie mam pliku, który pasowałby do wzorca *map-*D. Moje dane są chyba w map-AirA, ale normalnie nie wczytuje się w ogóle, a po zmianie nazwy pokazują się tylko 2 linijki i to raczej mało sensowne. Czyżby program obsługiwał tylko listy kanałów cyfrowych?

W innym programie (SamsChannelEditor) wyświetliła mi się lista programów z nielicznymi nazwami jakie nadałem, ale możliwe jest w nim tylko przestawianie kolejności, bez edycji opisów.
 

gejzero

New member
Witam,
Ja mam D6500 i też chyba tylko export kabla cyfrowego i sat a analoga nie można zapisać. Normalnie ręce opadają. Tak by sobie człowiek zrobił porządek na kompie a tak musi siedzieć i klepać pilota. W sumie nic takiego ale jak już robią exporty i importy to niech zrobią od początku do końca :(

Gejzero
 

Yenox

New member
Panowie, który program będzie współpracował z listą wyeksportowaną z samsunga D550? Wyeksportowałem na USB plik .scm próbowałem Channel PC List Editor oraz podlinkowanego wyżej programu SamyGO, ale nie otwierają te programy pliku. Który program będzie obsługiwał .scm z D550?
 

marikak97

Member
witam mam takie pytanie ,na laptopie program SamsChannelEditor-v0.6-net2.0 mi sie odpala i liste moge edytowac bez problemu ,natomiast na kompie stacjonarnym wywala mi bład..

Aplikacja mie została własciwie zainicjowana(0x0000135).Kliknij przycisk OK, aby zakonczyc aplikacje.

moze ktos mi podpowiedziec czemu tak jest?
 

marokos

New member
Chyba najnowszy program Samsung ChannelListPCEditor 1.09 – Neuer Offizieller Kanaleditor für Samsung TV C/D/E Serie
http-www[kropka]hosting.radomsko.co/do.php?id=7
 

nowyswiety

New member
Witam, do tej pory od edycji programów używałem Samsung ChannelListPCEditor 1.10 i wszystko śmigało. Dziś zaktualizowałem softa swojego UE 40F6500 do wersji 2111 i program do edycji odmówił otwarcia listy programów.

Czy jest może jakiś inny działający program do edycji programów? Albo może macie jakiś inny sposób na zmianę kolejności kanałów.

Dodam że podpięty mam MediaModuł od UPC

Dzięki za pomoc!
 
Do góry