program 5 lat gwarancji

p.stasiak

New member
Czyli musti wygląda na to, o ile masz rację z 5 letnia gwarancją, że Sony stawia na silną promocję 5500.

Jeśli tak to gwarancji 5 letniej na pozostałe model spodziewałbym się pod koniec 2009 roku.
 

bury_82

New member
moj pdf z gwarancją przyszedł w minute emailem, sam sie zastanawiałem czy nie lepiej zadzwonić i niech sami przyślą to moze bedzie bardziej wiarygodne ale dałem spokój
 

Ares78

New member
Jeśli przyszedł mail zwrotny to tylko wydrukować zawartość i trzymać, nie ma tutaj czym się przejmować. Z ważniejszych spraw to chyba jest to, że program 5 lat gwarancji jest przedłużony do 31 stycznia, a nie do końca roku, także można spokojnie po świętach poszukać jakiejś dobrej okazji :)
 

pppawel

New member
markus_19 napisał:
Własnie zamówiłem televizor LCD SONY miedzy innymi biorąc pod uwagę 5 lat gwaracji i z tego co widzę nie wyglada to różowo w praktyce.
...
Mam za to pozytywne doświadczenia z Samsungiem.
2 lata temu kupiłem również telewizor LCD samsunga i miesiąc temu wysiadł zasilacz.

5 letnia gwarancja Sony nie wyglada różowo, a 2 letnia Samsunga - owszem. Pozytywne doświadczenie to takie, kiedy w prawie nowym telewizorze wysiada zasilacz :confused:

Uffff...
 
Do góry